0212 999 9002 nolu tele dikkat

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
sağlıklı yaşam merkezi dolandırıcılığı adı altında kullanılan bir telefon numarası.
220 liraya iphone 4 vereceklerini söylüyorlar.

yaşanmış bir örnek için;

xxx xxx xx xx numaralı telefondan eşimi arayıp iphone 4 ve sağlık paketi kazandınız,bu paketle anlaşmalı olduğumuz
… hastanelerden %40 varan indirim alacaksınız 219 tl ye sağlık paketine üye olursanız size iphone 4 göndereceğiz
dediler. eşim bana danıştı bu konuyu bende doğru olamaz 1800 tl lik telefonu sana 219 tl ye göndermezler seni-->

kandırıyorlar dedim eşimin ısrarlarına karşılık iphone 4 ü ve garanti kağıdı gibi evrakları görmeden parayı ödeme
dedim. eşimi tekrar aramışlar eşimde kargo adresini vermiş, kargo gelmiş fakat ödeme yapmadan kargoyu açamıyormuş

o anki gafletle ödemeyi yapıp kargoyu teslim almış kargonun içinden kredi kartı benzeri bir sözde indirim kartı
ve yıpranmış bir kutuda sahte iphone 4 çıktı. anlaşmamız var dedikleri hiçbir hastane bunları tanımıyor. ayrıca
sahte ıphone’ un kullanma klavuzu, garanti belgesi ve hiç bir evrağı yok. bende telefonla bu firmayı aradım müşteri
hizmetleri temsilcisi size hiç söz bırakmadan eşinize orjinal iphone göndereceğiz demedik, telefonun garantisi biziz
hiç kimse size 1700 tl lik iphone’u göndermez,sağlık paketinin iadesi yoktur gibi ipe sapa gelmez şeyler söylüyorlar.
bende ben sizden hizmet alırken bu hizmet orjinal mi diye sormalımıyım dedim hatta görüşme biraz gerginleşince yüzüme
telefon kapattılar. defalarca aramamın sonucunda müşteri temsilciliğinin iade veya bu sorunun çözümüyle ilgili yetkisi
olmadığını söylediler. bende yetkili bir kişi ile görüşmek istediğimi söyledim şu an burada yok biz sizi aratalım dediler
2 hafta oldu arayan soran yok. tekrar aradım aynı şeyleri tekrar ettiler yetkilinin olmadığını söylediler.
-->

değerli arkadaşlar bu firmadan veya telefondan birileri sizi ararsa sakın kanmayın. bende ilk fırsatta savcılığa suç
duyurusunda bulunacağım.

alıntı.

[W]az evvel benide aradılar,telde görüşür iken netten numaraya baktım,bu yazıyı okuyunca,sizin ne mal oldugunuzu bilyorum,kampanyanız sizde kalsım dedim.teli kapadılar.

bilginize ,, BozkurT[/W]

Süper Usta

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: 0212 999 9002 nolu tele dikkat

şimdıkı zamanlarda adamlar çenelerıyle işi götürüyorlar ben aldanmam diyenlerın çogunlukta oldugu bir piyasa adamlar allayıp pullayıp ürünü satıyorlar işin garip tarafıda şu o aıleden kım olursa olsun çocuk veya yetışkın farketmıyor kagıda imzayı attırdıgı vakit işlem tamamdır.yani çocukta bu ımzayı atmış olsa iş resmıyete düşüyor komsumuzun çocuguna bu sekılde ımza attırmışlar tüketiciler dernegıne başvurduk onlarda aynısını dedıler imzayı kım atarsa atısın farketmez evrak resmıyete geçmıştır dediler yınede sonunda paralarını aldık tuketici dernegi sayesınde
rabbım bunlar gibi kişilerden cümlemizi korusun

walkman

Kullanıcı

Ustam geçmiş olsun.Bu dünyada olmasa bile ahirette alacak hesabınıza bir çentik daha attınız. Sağlık olsun, Canınız sağolsun.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

alıntı.

[W]az evvel benide aradılar,telde görüşür iken netten numaraya baktım,bu yazıyı okuyunca,sizin ne mal oldugunuzu bilyorum,kampanyanız sizde kalsım dedim.teli kapadılar.

bilginize ,, BozkurT[/W]

Arkadaşlar
Burda dikkatinizi çekerim
BoZKurT ustam
Bu dolandırıcılığa düşmemiş
Alıntı yapmıştır
Bir BoZKurT'un resimlerine bakın
Kandırılıcak göz var mı:)

star21

Kullanıcı

Arkadaşlar
Burda dikkatinizi çekerim
BoZKurT ustam
Bu dolandırıcılığa düşmemiş
Alıntı yapmıştır
Bir BoZKurT'un resimlerine bakın
Kandırılıcak göz var mı:)

bebe555

Kullanıcı
Valla ustam savcilaga gidiyon sikayette bulnuyon 15 gun sonra postaci bir zarf getiriyor savciliktan acinca seni suclu duruma dusuruyorlar kavusturmaya yer olmadina kanatina varilmistir yaziyor gcemis olsun ustam bizim arkadasin basinada geldi ama ic bir sey cikmadi tekrar gecmis olsun bozkurt ustam