10 yil oldu ben define mekanindayim

burgaz

Kullanıcı
Değeri ustam yine eksik olmuş resimler şöyle 4 bir çevreye uzakta çeken ki etrafını görebilelim.
Burada açık mağara,gizli giriş,kas diyor ama etrafını görelim.
Birde parmağını murç deliğine sormuşsun doğru yapmışsınız bir daha gittiğinde oraya parmağını sok çevir u yaptığı taraf sizin yönünüzdür
parmagimi soktum murc deliginin icini gosteren resimi gordunmu?deligin icinde uc koselik bir kabartma var.kucucuk deligin icine ucgen var.

burgaz

Kullanıcı
Değeri ustam yine eksik olmuş resimler şöyle 4 bir çevreye uzakta çeken ki etrafını görebilelim.
Burada açık mağara,gizli giriş,kas diyor ama etrafını görelim.
Birde parmağını murç deliğine sormuşsun doğru yapmışsınız bir daha gittiğinde oraya parmağını sok çevir u yaptığı taraf sizin yönünüzdür
parmagami soktugum murc deligin icinden resim.bu dunyada gordugunuz,baska yerde olmayan resim olabilir.

Ekli dosyalar

• parmak.jpg
    parmak.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 8

Coral

Kullanıcı
Slm kardeşim ilk resmindeki bal açık ağız kısmı batıya bakmalı eğer batıya bakıyorsa 7 adım ile 10 adım arasında çalışmanı tasfiye ederim

• Beğen
Tepkiler: nik

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
parmagami soktugum murc deligin icinden resim.bu dunyada gordugunuz,baska yerde olmayan resim olabilir.
Böyle birşey olursa sizin dediğiniz gibi dünyada gerçekten ilk olur. Çünkü işaret literatülünde böyle bir işaret zaten yok. Ona üçgen değil yön denir yön için yapılan bir işlemdir genelde. Ama murç içinde üçgen olmaz öyle bir işaret dediğim gibi yok. Yanında üçgen olur kıyısında olur yakınında olur ama murç izinin içinde olmaz. Selametle ✋

burgaz

Kullanıcı
Böyle birşey olursa sizin dediğiniz gibi dünyada gerçekten ilk olur. Çünkü işaret literatülünde böyle bir işaret zaten yok. Ona üçgen değil yön denir yön için yapılan bir işlemdir genelde. Ama murç içinde üçgen olmaz öyle bir işaret dediğim gibi yok. Yanında üçgen olur kıyısında olur yakınında olur ama murç izinin içinde olmaz. Selametle ✋
parmagimi zor soktun deligin icinden resim.bu da ucgen degilse ben degistircem gozluklerimi. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha) ikinci resim deligin icinden,zaten birinci resime iyice bakarsaniz gorunur.insan her sey bilemez usta.uzayililar bunu yapmistirlar,bizi sasirtsinlar diye.turkce bir kitap aldim,kitabin ortasindan sonra basliyor cozulmemis isaretler.

Ekli dosyalar

• a02bb.jpg
    a02bb.jpg
    1,015.6 KB · Görüntüleme: 4
  • parmak.jpg
    parmak.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 4

burgaz

Kullanıcı
istersen usta, yarin pazartesi isledigim yerden izin alacam sana bol bol gelecekten yani yarinki gunden 23.01.2023 resimlerimi goreceksin.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
parmagimi zor soktun deligin icinden resim.bu da ucgen degilse ben degistircem gozluklerimi. (kahkaha) (kahkaha) (kahkaha) ikinci resim deligin icinden,zaten birinci resime iyice bakarsaniz gorunur.insan her sey bilemez usta.uzayililar bunu yapmistirlar,bizi sasirtsinlar diye.turkce bir kitap aldim,kitabin ortasindan sonra basliyor cozulmemis isaretler.
Vallahi neyi değiştirirsün bilmem ama bana kalırsa bakış açını biraz değiştir kıymetli insan. Uzaylı kısmı teoridir bu sebeple bende önemi yok. Ama siz üçgen diyorsanız veya sizin için üçgense o zaman üçgendir bizi boşver 😂😂😂😊😊😊😊
istersen usta, yarin pazartesi isledigim yerden izin alacam sana bol bol gelecekten yani yarinki gunden 23.01.2023 resimlerimi goreceksin.
Pek birşey değişeceğini sanmam ama siz yinede bi paylaşın. Belkide bizim dedektif gözlerimiz gitmiştir 😊😊