2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası! | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 2.50mt Altında çıkan ilginç kaya parçası!

gerekirse su motoru kullanın. o da yetmezse dalgıç pompa kullanın enver kardeşim. gerçi bunlar masraf ve maliyeti artırır ama yakında elektrik yoksa birde jeneratör gerekecek sanırım.

ve açarken dikkatli olun milim milim inceleyerek devam edin. aman bir yere sapacak olan girişi kaçırmayın. en güzelini boşluk çubuğu söyler nereye gideceğini.

sonuca ulaştığında işte buldum demesende bi şekilde üstü kapalı anlatıver enver. sabırsızlıkla hayır haberlerini bekliyoruz.

Allah tez zamanda bulmayı ve hayrını da görerek yemeyi nasip eylesin.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum!Yorumunuz için teşekürler HARBİCİ Usta!tavsiyeleriniz için ayreten de sağolun!İnşaALLAH Hayırlısı olur !

MURATS44

Kullanıcı

bu resimdekine benzer bir şekil bende göröüştüm. üzerindeki yılan fgürünün gösterdiği yeri kazında 6 tane sikke çıkmıştı. O zamanlar acemiydik :) sonradan öğrendim ki , o kandırmacaymış. daha sonra yaklaşık 8 metre ilerde bizden çok sonra baya yüklü bir eser çıkartıldı. tabi çıkaranlar bunları polise satmak isterken hepini kaybettiler :) Şimdi pek uğraşmıyorum. Bağımlılık yapan bir uğraşı.

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum!Yorumunuz için teşekürler MURATS44 Usta!yanlız özürdileyerek pek anlayamadım açıklamalarınızı?:confused:yılan nerde?8 mt uzaklığı nerde?yani lütfen mümkünse çizerek bunları anlatırmısınız?(sikke hiç yok şu ana kadar):)Ben burda masraf ediyorum baya ve Ustalardan aldığım değerli yorumlarından sonuca ulaşmak üzereyim inşaALLAH.Saygılar ve teşekürler!

İRON

Kullanıcı

Selamun Aleykum!Yorumunuz için teşekürler MURATS44 Usta!yanlız özürdileyerek pek anlayamadım açıklamalarınızı?:confused:yılan nerde?8 mt uzaklığı nerde?yani lütfen mümkünse çizerek bunları anlatırmısınız?(sikke hiç yok şu ana kadar):)Ben burda masraf ediyorum baya ve Ustalardan aldığım değerli yorumlarından sonuca ulaşmak üzereyim inşaALLAH.Saygılar ve teşekürler!

s.a mubarek enver kardeş.yılan figürünü senin resim için dememiş.seneler öncesinde seninkine benzer bir işaret gördüğünde.bir yılan figürü vardı demektedir.dikkatli okursan anlarsın ne demek istedğini..yazılanları birden bir defadan daha çok fazla oku.yoksa işin içinden çıkmazsın..selametle...saygılar...

İRON

Kullanıcı

eger murat arkadaş yılan figürü buna diyorsa ben bunu daha çok koç kafasına benzettim.saygılar kolay gelsin:NOT:.yanlız dikkat edin iki rersimden sonraki resimlerde bu figür yok.daha öncede görmüştüm diğer resimlerde grmediğim için foto yanıltması olduğunu sandım.onun için çizmedim.enver kardeş o taşı hiç uzerini sert cisimlerle temizledin mi.???

Son düzenleme:

star21

Kullanıcı

aslında daha net ve daha yakından resim olsa idi daha iyi olurdu..birde kuru olsa idi şimdi bu koç mu yoksa yılan mı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

orada bir kuyu var galiba

enver

Kullanıcı

Selamun Aleykum!Yorumlarınız için teker teker teşekürler sayın usta arkadaşlar!daha yakın resimler vardır konuda yanlız ıslak.belki iyi farkedemeyebilir!kuyuya gelince su inceden içerden geliyor.içerde yani kapağın altında ki içerisinden geliyor bu su.ben kuyulardan pek anlamam belki kuyu de olabilir yanlız gördüğünüz gibi altında parça parça ve her birinde işaretleri olan kaya parçaları geliyor çıkıyor.ilk paylaştığı parça taşının ucu kuş kafasını andırıyor.gözü de var dikatli bakarsanız.altta yine aynı kaya parçaları çıkmaya devam ediyorlar.kil çıktı yan tarafında yanlız çıkan kilin rengi masmaviydi.yani karışık değildi.bu kil kapağın altında sağ tarafında çıktı.dolgu olup olmadığını anlayamam.tek korktuğumuz mağaranın üsütndeki büyük kaya parçalarıdır.suyla kil karıştığı zaman kilin kaymasından endişe ediyorum.yine de tedbirler alınacaktır.havalar çok yağmurlu 1 haftadır.Saygılar ve teşekürler Hepinize!