2 Ayri Yerin Fotoğrafları | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

2 Ayri Yerin Fotoğrafları

markizen

Kullanıcı
Hb. Herkesin yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı arkadaşların dediği gibi zorlu ve aşacak kapasitede yerler, ama içerisinde mal var mı tonlarca var. Peki bu site üyeleri içerisinde bize bu malzemeleri çıkarmaya yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

hangi birini işaretleyeceğimi şaşırdım.çok zengin bir bölge. tabi biraz sıkıntılı. tılsım falan yapmışlar. yüksek ihtimalle tuzaklıdır. kör kuyu ve çıkmaz girişlerde bulunabilir. her kare fotoğrafa sayfalar yazılır ama şimdilik bununla idare et.;)
(Allah1 c.c) yardımcın olsun.

@karanar ustam söylemiş benim gördüklerimi ve oldukçada açıklayıcı olmuş özellikle tılsım mührü çok dikkatimi çekti tılsımdan anlamamda o işaret dikkatimi çekmişti

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Hb. Herkesin yorumları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bazı arkadaşların dediği gibi zorlu ve aşacak kapasitede yerler, ama içerisinde mal var mı tonlarca var. Peki bu site üyeleri içerisinde bize bu malzemeleri çıkarmaya yardımcı olacak arkadaşlar var mı?
Markizen kardeşim
Zaman zaman bu tür tekliflerle karşılaşıyoruz. Siz bu iş için resmi yoldan yapacağız derseniz, teklifiniz değerlendirilebilir. Bunun haricinde , özellikle ustalardan olumlu bir cevap çıkacağını zannetmiyorum.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
derede kaç değirmen var kazan gölü şelalenin neresinde köprüya olan mesafe nekadar bu derede çok büyük göze batan bir kaya varmı

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
üzerine tek oyma olan farklı kaya hangisi yönü değirmenemi bakıyor iyice araştır kayaları bir adet haç bul

asalet

Kullanıcı
kardeş burası lahit bölgesi çok zor ve tehlikeli dikkatli araştırman lazım