2 Yılan Acil Yardim

Ados96x

Kullanıcı
Merbabalar kolay gelsin, geçen sene memlekette bi inşaat esnasınsa kato yardımıyla evimizin önünü kazıyorduk.. yalnız kepçeyi vurdukça toprak olduğu yere akıyodu bide tam kazı esnasında doğaüstü olaylar olmaya başlamıştı biraz daha kazıdıktan sonra kazdığımız yerden iki yılan çıktı birinin kafasına kürek yardımıyla vurarak öldürdük veya biz öyle biliyoruz.. diğeri ise kaçtı ne kadar ararsak arıyalım o yılanı bi daha bulamadık ailem korktuğu için kazı işlemeni durdurduk.. sizce oradaki olanlar Neden olmuştur? Bi ekstrem durum daha var rahmetli babaannemin ve dedemin dediğine göre o bölgede her cuma akşamı mum yanarmış lütfen yardım edin

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Konu başlığını
Konu içeriği ile ilgili değiştirdim
Lütfen forum kurallarını okuyunuz

Rabbim emeklerini boşa vermesin

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
mesela ne tur doğa ustu olaylar olmustu birde bu mum olayini bi turlu gormedim cozemedim yilanlar ciftlesme mevsimidir orda yuvalanmiş olabilir hangi aydaydi acaba

Ados96x

Kullanıcı
Güneşli havada bi anda kepçeden sonra rüzgar esmeye başlaması, bulunduğu konumda daha önceden ahır varmış ve ahırın içinde her cuma akşamı mum yanarmış, temmuz veya ağustos olması lazım

feylezof

Kullanıcı
Rüzgar oluşması pek anormal bi durum sayılmaz,ancak kesinlkle olmaz demekte yanlış. Genellikle yağmur yağması veya kaynağı belli olmayan anlamsız ses/gürültü oluşur,
Toprak aşaği doğru akıyordu demişsin, altta bir oda olma ihtimalini değerlendirmek gerekirdi.