25 yıllık arkadaşımı kaybettim hükümsüzdür | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

25 yıllık arkadaşımı kaybettim hükümsüzdür

unalevren14

Kullanıcı
Cevap: 25 yıllık arkadaşımı kaybettim hükümsüzdür

evet arkadaşlar 25 yıllık arkadaşıma 2 gündür son duamı yaptım ama ne dua siz anladınız eyri falan degil dümdüz dua elekturanik sigaraya son haraket yapın kulananlar içine sıvı koymayın bitsin yine içmeye çalışın sonunda ben söylemim onuda çöpe atacanız ben gibi tek sorun kaldı oda benim meslegimin aşçı olmam abur cubur fazla yapıyorum ve kilo problemi olmaya başladı şimdi işe arabayla ve motorla gitmemek tabana kuvet yaptıracak yahu arkadaşlar şu sigaranın yaptıgına bakın ya ne illetmiş bu pes etmek yok içmicez

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: 25 yıllık arkadaşımı kaybettim hükümsüzdür

evet arkadaşlar 25 yıllık arkadaşıma 2 gündür son duamı yaptım ama ne dua siz anladınız eyri falan degil dümdüz dua elekturanik sigaraya son haraket yapın kulananlar içine sıvı koymayın bitsin yine içmeye çalışın sonunda ben söylemim onuda çöpe atacanız ben gibi tek sorun kaldı oda benim meslegimin aşçı olmam abur cubur fazla yapıyorum ve kilo problemi olmaya başladı şimdi işe arabayla ve motorla gitmemek tabana kuvet yaptıracak yahu arkadaşlar şu sigaranın yaptıgına bakın ya ne illetmiş bu pes etmek yok içmicez

[MENTION=1438]unalevren14[/MENTION]

tebrik ederim ustam. sigara illetinden kurtulmanızda size en çok yardımcı olacak unsur. e sigara değil. sizin kararlılığınızdır. yıllarca sigara size hükmetti. artık sıra sizde. sizde ona hükmedin. öyle arkadaş olmaz olaydı. inşallah darısı hepimizin her sigara tiryakisinin başına.