3 kardeşler | Define işaretleri ve anlamları

3 kardeşler

nişancı

Kullanıcı
slm arkadaşlar özellikle çalkaya arkadaş bana mesaj attığın için teşekkürler size bir konu açmak isterim fotoğraf makinesi yanımda olmadığı için foto yapamadım arazide. bitişik nizamda 3 mezar köyün ççıkışında sırtta 200mtr gibi üstünte bir kaynak taşların arasından çıkıyor 3 kardeşlerin köye olan tarafında 2yol ağzıda bir eski ağaç kesmişler tam çatalda ve oralar tadilat görmüş yol tadilatı.şimdi sayın site sakinleri burada 3 kardeşlerin hikayesi şu bu 3 kardeş tepeye çıkarken çığ düşmüş ve hayata veda etmişler acaba doğrumudur bilemem ?

sondurak

Kullanıcı
Cevap: 3 kardeşler

,,Sayın Nişancı Merhabalarçiçek sana3,,Kardeşler Konusu Türkiyede Yaygın Olup Konuyla Alakalıdır..çiçek sanaİşin İçinde,,3,,Varsa Araştırmaya Deger.çiçek sana. Paylaşım Adına Yaptıgınız Çalışmalar İçin Çok Teşekkürlerçiçek sanaDevamı Temennisiyleçiçek sanaSaygılarçiçek sana

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

3 olan yerde gözünü açacaksın şimdi bu mezarlar 3 adet iki yakın biri uzakmı üçgen şeklindemi çocuk mezarı varmı süslümü tepedeki dedenin neresinde kalıyor burada C yapan yol yada duvar varmı mezarları biraz daha anlatırsan bildiğimizi iyi kötü deriz bunlar yolun solundamı

Cirak

Yasaklı
Yasaklı

tarla içindeki 3 mezar zirveki mezari vermezmi üstadlar

Son düzenleme:

nişancı

Kullanıcı

cevap veren arkadaşlara ÇOK teşekkür edrim arkadaşlar ben konuyu net anlattım mesela çalkaya arkadaş bana mezarları şeklini sormuş aslında net yazmıştım bitişik nizamda yan yana ve normal ebatlarda ben sadece fotoğraf çekemediğim için sıkıntı oldu herkeze teşekkür ederim