3 ün anlamı

trajan

Kullanıcı
dikkat 3 ün oldugu her yerde mal vardır...
3 agac var ise dalları catallı ıse tabıkı yaşlı ve aynı cıns olacak agaclar
orda catal yapmiş yol ve bu cataldada 3 yalaklı yada kurnalı 3 ne varsa artık olmalı zira.bu 3 un sol kısmında olan taşin altına veya taşın içine para korlar.
eyer omega yapan yer doguya dönukse ortadakının 11 adım ustune veya kıble kısmına yada önune bakılmalı, paralar 1 adım yada 12 adımda oluyor,

eyer agacta civi var ise civilerin parelelılen yanı aynı yöne dogru 11 adım atılır ve oraya bakılır.o o mesafede taş dogol ama yada taş öbegı vardır bazende havuz vardır,yada koltugun tam altıdır,para kesınlıkle cıvının baktıgı yöndedrı cıvılere cıkkatlı bakmalısınız egrı olanı baş kısmı farklı duranı olur artı buyutec ıle cıvının baş kısmına bakın bazen x.+ gibi şekıl olur
onlarda iş verır.catal olan yerlere cok iyi bakılmalı bazen o yerlerde mezar vardır,bu mezarın sagına ve solun aıyı bakılmalı zıra para taşta yada taşın altındadır,bu mezarın oldugu yere cık saga sola ıyı bak ceşme vardır kesın hemde bazen para vardır bazende yoktur ceşmede.
3 u gördugunuzde gözünüzü dört acın,genelde 3 su der dere.ceşme vsvsv
3 olan ceşme yok 1 adet var ıse yıne orda ceşmenın orda 3 olanı bulmalısınız ne var 3 yol 3 dere vardır muhakkak..bu kadar....

Doğada, çatal yapan, yol veya derele vardır. Bu çatallara birleşen, yol (Patika) yada sular vardır ( Kaynak,çeşme,pınar,kurudere ) gibi. Çatal gördüğümüzde hemen sağ ve sol yönlere doğru araştırma yapmalıyız.Buranın, doğu yada batısında ( Çatalın) çeşme pınar yada 3 ağaç 3 taş, 3 gözlü köprü, gibi örnekler çoğaltılabilir,bunu arıyacağız. Çeşme 3 gözlü yada 3 kurnalı gibi olabilir, 3 ağaç yada 3 taş ta olabilir.Bu 3 olanın hemen güney kısmına bakmalıyız. Bu kaya çeşmeye yada ağaca, herneyse 3 olan şeye bitişik olabileceği gibi, 2-7-11-21 adım gibi mesafelerde de olabilir. Bu taş yada kaya işlenmiş olabileceği doğal gibi görünebilir.Bu taşın üzerinde belli belirsiz yarım ay oyması vardır, kanal şeklindedir, çeşme taştığında buradan akar gibidir.Rengi, kırmızı, sarı yada beyazdır.Yada bu renklerin karışı gibidir.Bu taşı patlatıp,içindeki veya altındakini alacağız.Sonra dere yada yoldaki köprüye, geçide doğru ilerleyeceğiz, bazen şelale de olabiliyor. Diger mal da burada bulunur.şaleleye geldın sagına ve soluna bakılır dıkılı taş gibi duran kaya aranır bı mal bunda bu yok ise şalalenın sagı ve soluna bakarız yere deyıl karşina bak tencere kıcı derlerya öle hafıf bı oyma vardır buradada mal var öpmen gerek o oymayı

star21

Kullanıcı
Cevap: 3 ün anlamı

emegine yuregine bilegine saglik