30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI | Define işaretleri ve anlamları

30 AGUSTOS ZAFER BAYRAMI

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu gün bu bayrak altında yaşamamızı sağlayan , işgalcilere karşı Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının zafer kazandığı, son hamlenin başlangıcı olan 30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun. Bu vatanı kanlarıyla bize bırakan şehitlerimizin mekanı cennet olsun.

1693339927447.jpeg

MAVRAN

Super Moderatör
@Necat. Ustam @OKLiT ustam her ikinize de duyarlılığınız için teşekkür ediyorum.

Bir vatan düşünün ki her köşesi kanla yıkanmış, onlar o zamanda mücadelelerini yaptılar ve başarıya ulaştılar 30 Ağustos'u bize bayram olarak bıraktılar Bayram aslında onların Bayramı, şimdi sıra bizde bizde bu zamanda üzerimize düşeni en güzel şekilde yaparak çocuklarımıza daha iyi bir gelecek bırakarak 30 Ağustosları perçinleyelim inşallah. Vesile ile başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Mücadeleye şimdi bulunduğu ortamda milli bir şuurla çalışan her ferde başarı ve sağlıklı ömür diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

SPARTALI

Kullanıcı
Şeyh Ahmet Yesevi der ki Türk olarak yaratılmak bir lütuf, İslamiyet tercihtir.
Nedir Türk olmak?
Bir mazlumun yüzü gülsün yükü hafiflesin diye yüzlerce kilo yükün altına girebilmektir Türk olmak birilerinin ayağına taş değmesin diye yuksunmeden o yolu temizlemektir Türk olmak.
Tepedekilerin Rabia işaretleriyle birilerine güzelleme yaparken doğu Türkistan da Karabağ da Kerkük te kan ağlayanlarin görülmemesi ümmetten sayilmamasidir Türk olmak. Vatansız bayraksizlarin ulkeme dolup eğitim bedava sağlık bedava has evlat muamelesi görmesi , bu vatan evlatlarının yedibin beş yüz TL emekli maaşı na reva görülmesidir Türk olmak. Birilerinin salyali yaratığa 'artik dön bitsin bu hasret hocam ' diye güzelleme çekerken , keş dağlarının zirvelerinde Muhsin lerin donarak ölüme terk edilmesidir Türk olmak. Bize bu vatanı bırakan Başta Mustafa Kemal Atatürk ve o kahraman nesle saygıyla:
Her şart altında dahi inatla ve gururla" Ne mutlu Türküm diyene" diyor tüm vatan evlatlarının 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Bu gün Zafer Bayramı Zafer ayi tüm Türk ve Müslümanlarin bayrami anadolu ya giriş bayramı bayraminiz kutlu olsun daim olsun