4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti | Define işaretleri ve anlamları

4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

_xxx_

Kullanıcı
merhaba arkadaşlar, bu işarete yorum yapabilirmisiniz

üçken mi haçmı anlamadım, işaretin altında yeri gösteren bir çizgi var

bu işaret uçurumun kenarında bir mağranın içinde, yanında 2 tane basit haçlar var, ama mağrada hiç mezar yok

ve uçurumun 5 veya 6 metre altında duvarda bi,r delik var, muhtemelen bir havandırma deliği

yorumlarınızı bekliyorum

image.php

image.php

image.php

birde soldaki tünelin girişinde hemen üstünde böyle bir kırmızı yazı veya işaret var

image.php

FENERLi

Super Moderatör
Cevap: 4 tane ÜÇKEN veya ZARF işareti

Öncelikle hoş geldin diyelim,
Görünüşe göre kaya mezarına benziyor,
Resimleri biraz uzaktan tabanı görecek şekilde ve karşısını çekermisiniz?
Dışarıdan ve deliği (yani ruh deliği) olabilir resimleyin,nereye doğru devam ediyor araştırmasını yapınız.
Dışarıda üç olan ne var?

_xxx_

Kullanıcı

Öncelikle hoş geldin diyelim,
Görünüşe göre kaya mezarına benziyor,
Resimleri biraz uzaktan tabanı görecek şekilde ve karşısını çekermisiniz?
Dışarıdan ve deliği (yani ruh deliği) olabilir resimleyin,nereye doğru devam ediyor araştırmasını yapınız.
Dışarıda üç olan ne var?

HOŞBULDUK KARDEŞİM YORUMUN İÇİN TEŞEKÜRLER

istersen daha ayrıntılı resimler çekebilirim, yakın zamanda yüklerim

o delik yaklaşık 6 veya 7cm çapında ve uçurumda 5 veya 6metre aşagida, profesionel ekipman olmadıkça oraya ulaşılması çok zor tehlikeli, uçurum 80m derinliğinde

nerenin karşısını çememi istiyorsun, istersen video bile çekebilirim

arazıde 3 tane bişey gözüme çarpmadı, birdaha ayrıntılı bakmam lazım belki

ruh deliği bana matıklı geldi, olabilir... her ne varsa orda bence, biryerden kapatılmış ve çıkınılmış diye düşünüyorum ama nerden girilecek

kendim özel bir resim çizdim ve tüm ayrıntıları elimden gediği kadar yazdım, hepsini çok dikkatli okursan ianlarsın

image.php

Son düzenleme:

ersan

Admin

hosgeldin _xxx_bu yer ermeni isaretine benziyor asaya doru ucgenin bir kanali var oralarda bak bakalim bosluk veriyormu cubuklar saten istikamet beli kanal asasini gusteriyor guzel bir kaya mazari variyor .

_xxx_

Kullanıcı

hosgeldin _xxx_bu yer ermeni isaretine benziyor asaya doru ucgenin bir kanali var oralarda bak bakalim bosluk veriyormu cubuklar saten istikamet beli kanal asasini gusteriyor guzel bir kaya mazari variyor .

yorumun için teşekürler ersan bey

evet burda illaki 2 veya 3 mezar olması lazım, yukarda olmadığına göre ve aşağda bir havalandırma deliği veya arkadaşımızın dediği gibi ruh deliği olduğuna göre mezarlar aşağıda kapalı bir mahsende olmalı

çubuklara gelince, burayı benim arkadaşım markalı ve devreli alantarama ile ölçtü, bize lazım olan metalden tespit etti ve aşağıda 2 tane mahsen tespit etti

sonradan biz basit L çubuklar ve dörtlü çatal çubuklar ile ölçtüğümüzde sınırlar birbirini tutmuyor daha doğrusu markalı çubuklarınki ile hiç uymuyor

SADECE boşluk bulmak için bir çubuk tafsiyesi yapabilirmisiniz

FENERLi

Super Moderatör

Lakin müjdesi alınmış,mezar odası açılmış ,parası duruyor mu?buranın 50mt.önünden fotosunu yolla bakalım paint'te yanılma payı çok yüksek,,,,oda açılmış ve daha sonra da kullanılmışta olabilir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Lakin müjdesi alınmış,mezar odası açılmış ,parası duruyor mu?buranın 50mt.önünden fotosunu yolla bakalım paint'te yanılma payı çok yüksek,,,,oda açılmış ve daha sonra da kullanılmışta olabilir.

ekmeği yenmedi ise burdan güzel bir ramazan pidesi çıkar. resimler yetrersiz. hele sen sitemizin somuncu babalarına biraz daha detaylı resim ver bakalım. bize oradaymışız hissini bir yaşat. yani ordaymış gibi görelim her duvarı içini dışını etrafını,,,, usta vardır, marifeti unda bilir. usta vardır, marifeti mayada bilir. bize detaylı resim şart ustad.

_xxx_

Kullanıcı

fenerli kardeşim evet haklısın müjdesi işaretin bulunduğu katdan L şeklindeki odadan alındı (çok basitmiş) duvarda 20x20cm kapak açılmış ve ordan alınmış.... ama asıl melzemenin olduğu yer alt katda... daha önce yazdığım gibi 5 metre altda bir havalandırma deliği var, o delik boşuna yapılmamıştır

açılmış diyorsun ama.... bence üst katda ki L şeklindeki oda zamanında saklanmak için kullanılmışdır, ve orda hiç bir mezar yok... çizdiğim resime dikkatli bakıp okuduysan ız orda bir sürgü taşı var diye yazdım... ama mesele yine o değil çünkü 5 metre aşağıda bir hava deliği var ve üsten aşağıya hiç bir geçiş yok, yerleri tüm süpürdüm (işaretin olduğu bölgeyi hariç)

ekmeği yenmedi ise burdan güzel bir ramazan pidesi çıkar. resimler yetrersiz. hele sen sitemizin somuncu babalarına biraz daha detaylı resim ver bakalım. bize oradaymışız hissini bir yaşat. yani ordaymış gibi görelim her duvarı içini dışını etrafını,,,, usta vardır, marifeti unda bilir. usta vardır, marifeti mayada bilir. bize detaylı resim şart ustad.

ustam yakın zamanda ben size resimlerin ve videoların kralını hazırlıyacağım, merak etmeyin nasıl bir yer olduğunu kesin anlıyacaksınız

Son düzenleme:

KANAS_USTA

Admin

kardeş burası kaya kılısesı
burası aynen ıkı katlı
kasa acılmamıs olsa ıdı elınle koymus gıbı aldırabılırdım ınsalllah nasıpte yokmus
asıl yer alt katta.
burası aynı zamanda cevreyı de anlatmıs bır nevı harıtalı
kok boyalı yerde degerlı testı yapınız zayıf bır ıhtımal.

_xxx_

Kullanıcı

kardeş burası kaya kılısesı
burası aynen ıkı katlı
kasa acılmamıs olsa ıdı elınle koymus gıbı aldırabılırdım ınsalllah nasıpte yokmus
asıl yer alt katta.
burası aynı zamanda cevreyı de anlatmıs bır nevı harıtalı
kok boyalı yerde degerlı testı yapınız zayıf bır ıhtımal.

sağol ustam o foto daki yazının anlamı ne oluyor, ters yazılmış bir ''2'' rakamına benziyor, yoksa şimşekmi ?