50 Cm Capi 50 Cm Derinliginde Oyma | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

50 Cm Capi 50 Cm Derinliginde Oyma

Mirkut

Vip Üye
O depremde bende oradaydim allah c.c bizleri kaldiramayacagimiz yukler vermesin ve sinamsin. Metin kardes zirveyi bosver ozaman bence sen illa bu kayanin etrafindan bi giris bulursun. Yada bos odalarin kenarlarinda durarak her bir metrede bir metre al giris basamakliysa ki oyle gorunuyor ustten giriyorsa girisi bulursun insallah teala.

metin77

Kullanıcı
Oymanin dogusuna dusen taraftar bir tas var farkettiysen. O tasin da etrafinda mezar cicekleri var. Orada bir derinlik mevcutki bu bitkiler orda yetisebiliyor. Girisin burdan olabilecegine inaniyorum. Benim bulduklarimda hep kaya mezari beni epey zorluyor. Yardimmmmmmmmmm

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mirkut

Vip Üye
Oymanin dogusuna dusen taraftar bir tas var farkettiysen. O tasin da etrafinda mezar cicekleri var. Orada bir derinlik mevcutki bu bitkiler orda yetisebiliyor. Girisin burdan olabilecegine inaniyorum. Benim bulduklarimda hep kaya mezari beni epey zorluyor. Yardimmmmmmmmmm

Bende dikkat ettim ona bosluk aldinmi orada

metin77

Kullanıcı
Bende dikkat ettim ona bosluk aldinmi orada
Acikta bir yer burasi. Cobanlar vardi etrafta o yuzden biraz acele ettim. Bosluk olduguna inaniyorum bir daha gittigimde bakacam oraya. Tasin hemen onunden mezar siniri vardi orada tunel varmiydi farketmedim