6 Metrelik Su Kuyusu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

6 Metrelik Su Kuyusu

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
konuyu diğer konu ile ayırdım @aliveli44
senin konuya gelecek olursak, kuyuda bize ait olan birşey var onu almaya geldık dıyenler, kepçeyle çalışmayı kast etmemiştir. o yüzden sizde kuyu içinde oynak ve farklı taşı bulmalısınız. diyelimki bulamadınız yok öyle bir taş, kuyunun dibini dalgıç motor ile tahliye edebilirsiniz. tek başınıza yapmayın tehlikeli olabilir. ayrıca evi biraz daha anlatın. bahçede hangi meyve ağaçları var, evin kapısı hangi yöne bakıyor, kaç katlı, şömine varmı kaçtane var ? vs.. bunlardan olan varsa fotoğraflayıp yukleyın.
Eline sağlık dostum

@Define arıyan ustam
Konun yeni başlık altında açıldı
Konu içinde konu açmak
Forum kurallarına aykırı
Lütfen forum kurallatını okuyuz

Rabbim emeklerini boşa vermesin

yoksul

Kullanıcı
sayın kardeşim fotolardan sondan ikinci olanda görülen beyaz ve kare taş oradan çıkabiliyor mu bence çıkması gerek diye düşünüyorum çıkıyorsa arkasında dır ama külçe olmayabilir

Kader25

Admin
Kayadaki dikey cizgiler gomu ile alakali olmayip, kuyudan su cekerken halatin vb. olusturdugu izlerdir.
Bir mali saklayip da aradan onyillar gectikten sonra gelen kisi malin yerini soyleyerek islem yapalim, ortak olalim vs soylemez. Geldiklerine gore mal mevcut amma kuyuda degil. Bence baska noktalara yogunlasin. Amma kuyudan da fazla uzaklasmayin. Kuyu ya yakin olma yuzdesi yuksektir. Zira bir gece veya bir an alip gidecek kadar yakin ve fazla derinde olmayacak sekildedir.