70-80cm Lik Su Kuyusu Yardım | Define işaretleri ve anlamları

70-80cm Lik Su Kuyusu Yardım

benek

Kullanıcı
hayırlı akşamlar ustalarım.bir kaç gün önce konuyu açmıştım. şimdi bir iki foto yükledim.görüşlerinizi bekliyiyorum.hepinize saygılar.

ersan

Admin
ustam burdan asaya baska giris olmasin cubuklarlan etrafi taradin mii.
,,,,,,,,,,,,,,,,ustam buyle bir seyden basediyorum bu sade bir urnek icin yukledim ,,,,,,,
burdaki tas yigma mezard deye gelik gicirler ama bu yine zamaninda kapatilmis bir su kuiyusu ve icerdeki malzemede tam 5,20 cm derinde koyulmus ve butun kuyunun derinli 18 mt .
benim deyecemki sana buyle ufak ta olsa kuyularik es gecme ve ta cokuda,,buz,,kuyusu deye gecer buyle ufak derinlik olanlar bunlar ana isarerler ustam .

benek

Kullanıcı
ersan ustam öncelikle teşekkür ederim.evet çubuk tuttuk bi abimizin sayesinde.kuyunun derinliğini 6 .5 metre verdi.içindeki örme duvar istikametinde yani doğuya doğru 5 metre uzunluğunda boşluk veriyor.yani kuyudan odanın arası 3 metre tünel şeklinde yol.dromos.2x2 gibide odası var 6 metre derinliği.ama ben emin olamadım çünkü arkadaş çubukların üzerinde hala test aşamasında.iki çeşit çubuk kullanıyor.söylediğine göre kuyudan aşağı 6.5 inilecek sonra kapak taşı var o açılacak sonrası yol.doğrumudur acaba ustam.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
tüneli ,odası ve derinliği,tespitin doğru olma ihtimalini verir gibi. lakin ,kapağı tahmini söylemiş olabilir.
bir iki konuya açıklık getirmek bazı tavsiyelerde bulunmak isterim.
öncelikle maden tespiti yapınız. geçmişte soyulmuş olabilir.
maden olduğundan emin olursanız, en yakın müzeye giderek yasal işleme başlayınız. bakanlık payınızı verecektir.
kuyu türü yerlerin yüksek risk taşıması dolaysıyla, alnınız açık başınız dik,ve tehlikeye mahal vermeden güle söyle açarsınız.
yasal olmayan böyle bir yere karunun hazinesinden daha fazlası olsa bile tavsiye etmem. gazından tutunuz,içerde ne tür başka riskler olduğunu kimse bilemez. önce sağlık sonra hayırlı mal. sağlıcakla.

ersan

Admin
ustam yukardaki yer alti guruntuleme resimde dikatli bakyimi asada kuyunun dibinden 2 yerde kaya mezar odalari var cooook net beli oluuyyor burdaki senin yerde ayni sekilde yapilmis halde.

benek

Kullanıcı
ikizceli ustam öncelikle teşekkür ederim bu değerli görüşleriniz için.haklısınız hiç birşey insanın sağlığından önemli değil.bu bölge araştırmalarıma göre oldukça büyük bir nekrapol.en zirvede ise akrapol mevcut.her yeri talan etmişler ama sadece burayı işaretlemişler ama kesinlikle dokunmamışlar.merakım buydu şimdi anlaşıldı sayenizde.teşekkür ederim.

benek

Kullanıcı
ersan ustam merhabalar.gönderilerinizi inceledim.yer olarak ta çok benzeşiyor.görüntüleriniz evet iki odayı gösteriyor.ama ne kadar tuzaklı bilinmiyor.bir kaç foto daha palaşmak istiyorum müsadenizle.bu arada ersan ustam videolarınızı beğeniyle izledim netten.hayırlı akşamlar.