7212 Üye Den Bir Ricam Var.... | Define işaretleri ve anlamları

7212 Üye Den Bir Ricam Var....

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Üyelerimizden ricam var. lütfen forumumuzu eleştirin. ama lütfen hakkımızda olumlu olumsuz fikirlerinizi anlatın. kişisel değil veya kişiler değil. şu bunu yaptı bu bana yan baktı gibi değil.
forum kullanımı, görmek istedikleriniz, hoşunuza gitmeyenler, veya beğenerek takip ettiğiniz bölümler. vs.vs. gibi.

hepinize saygılar ve hürmetler. tek gayemiz sizlere daha iyi bir ortam daha nezih bir mekan ve ilginizi çeken çözüm üreten bir mekanın tamamen altyapısını kurmak. teşekkür ederiz..

13 ŞUBAT KAYITLI KULLANICI : 6000
15 NİSAN KAYITLI KULLANICI : 7212

6000 reel kayıtlanmış üye; yani birebir klavye tuşlarına temas ederek,,, kendine ait mailini beyan ederek,,, multi üyelik kullanılmaksızın,,, birbirinden bağımsız 6000. üyemizle forumda yolumuza devam ediyoruz. bu sonuç gerçekten harika :)
hala dün gibi aklımda 3000 i yakalarken adlı başlık... zaman mı çok çabuk geçti biz mi çok hızlandık. ?
burada gerçek kişilerimizin çoğalması ve fark edilmemizin sağlanmasında büyük rol alan @aliveli44 ustaya, tüm değerli ve eşsiz site yönetici ve özel/ileri gelen üyelerine, bizlerle beraber güzel bir mekanda güzel bir ortamı paylaşan tüm kayıtlı kullanıcılarımıza ve sayısı artık yüzbinleri bulan tüm misafirlerimize canı yürekten teşekkürlerimle.
forumumuza hoş geldiniz sefa geldiniz, 6000inci kayıtlı üyemiz @deryasahan2961
tüm üyelerimiz ve size iyi forumlar dileklerimle...

HARBİCİ, 13 Şubat 2015

http://www.definemekani.com/forum/konular/6000i-yakalarken.16648/

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Güzel konu açmışsın sevgili dostum
Bizler sürekli mekanı üyelerimiz ile şekillendirmeye çalışıyoruz
Çok çok güzel
Eline sağlık
Fikir ve önerileri bekleriz
Nice 7212. üyelere

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
evett fikirler yokmu? şu ana kadar 24 üyemiz ziyaret etmiş hiç öneri veya şikayet veya görüş belirtmemişsiniz.. sizlere değer veriyor ve önemsiyoruz. lütfen bize görüşlerinizi belirtin sevgili üyelerimiz.

halim

Kullanıcı
abi ben anlamadim yeni uye oldugumdanmi acaba tam olarak cozemedim bilimiyorum.siteyi telefondan takip etmeye calisiyorum ama biraz zor oluyor.yardim ederseniz sevinirim.saygilar

MAVRAN

Super Moderatör
Bağımlılık yapıyor bir gez bulaştı mı artık dönüşü yok, harika bir yer. Emeği gecen herkese teşekkür. 7229 diyelim istersen ustam..