Abilerim Bakarmısınız

SerdenGecti63

Vip Üye
2JMmrv.jpg
burda bi mezar var gibi çakıl yığınına dikkat et boşluk bak işleme ondan sonra devam edersin
İlk attığın resimlerde anlatılan;Tünelle gelinebilinen zeminaltı mezarlar var,Çok ağır,uzun ve yorucu iş direk mezara girmeye çalışmak istersen böyle,Tünel girişini bulman gerekiyor,Yılan senbolü,V harfi vs işaretleri ki bu işaretler kayanın kendiside olabilir bulman gerekir
85817913
İlk attığın resimlerde anlatılan;Tünelle gelinebilinen zeminaltı mezarlar var,Çok ağır,uzun ve yorucu iş direk mezara girmeye çalışmak istersen böyle,Tünel girişini bulman gerekiyor,Yılan senbolü,V harfi vs işaretleri ki bu işaretler kayanın kendiside olabilir bulman gerekir
20180527175555-2268x3024-e7c38.jpg

SerdenGecti63

Vip Üye
Ustam ozaman buraya bu yerlere hic baslama tam isini bilen profesiyoneler bilem bu isin ustunden zor kalkilir yerlerin hepsi medeniyet gumuleri
Ersan Ustam Biz Edirne deyiz bi gelseniz olur mu bir yardımcı olsanız Elimizde yer var ama bizde iş yok

Kader25

Admin
Kardasim,
Bu yerlerde degil acemi, ustalar bile en az 100 kere dusunurler. Bence beklemeye al buralari. 6 ay ugrassan hedefe varamazsin.
Sizden once burasini bulanlar ve gorenlerde bu sebeplerle el degememislerdir.

SerdenGecti63

Vip Üye
Kardasim,
Bu yerlerde degil acemi, ustalar bile en az 100 kere dusunurler. Bence beklemeye al buralari. 6 ay ugrassan hedefe varamazsin.
Sizden once burasini bulanlar ve gorenlerde bu sebeplerle el degememislerdir.
O zaman bizim çok ekmek yememiz lazım Ustalarım gelse bi yardımcı olsa. Ersan Ustam da bize pas vermiyor. Ne olacak halimiz. Ya Rabbi Sen Yardim Et

KaderNasip

Kullanıcı
Edirne'nin neresi? Ben 96 da Kestanelik kışlasında yaptım askerliğimi, Lalapaşa mekanize piyade tugayına bağlı. Su depomuz yani nöbet yerlerinden biri de açılmış tümülüsün üzeri idi ama o zamanlar tümülüsü nereden bileceğiz.içerdeki odaları trene bakar gibi gezerdik :)

KaderNasip

Kullanıcı
"kanunsuz" şeklinde etiketlenmek de neyin nesi? Ben tümülüs açtım demiyorum, açılmış yeri gezdim diyorum hem de oradaki kolluk kuvvetinin kendisi benim, yani kendi kışlamda asker olarak bulunuyorum orada! Bunun neresi kanunsuz, @ersan usta?

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
"kanunsuz" şeklinde etiketlenmek de neyin nesi? Ben tümülüs açtım demiyorum, açılmış yeri gezdim diyorum hem de oradaki kolluk kuvvetinin kendisi benim, yani kendi kışlamda asker olarak bulunuyorum orada! Bunun neresi kanunsuz, @ersan usta?
Yanlışlık ile basmıştır @ersan ustamız
Takma kafaya düzeltir ustam

SerdenGecti63

Vip Üye
Edirne'nin neresi? Ben 96 da Kestanelik kışlasında yaptım askerliğimi, Lalapaşa mekanize piyade tugayına bağlı. Su depomuz yani nöbet yerlerinden biri de açılmış tümülüsün üzeri idi ama o zamanlar tümülüsü nereden bileceğiz.içerdeki odaları trene bakar gibi gezerdik :)
Nasip Ustam ama anlamadığın daha iyi olmuş onun tadı yeter sana

cantar

Vip Üye
20180513152449-3024x2268.jpg

ARKA PLANDA BİR YIĞMA TEPE VAR EĞER BİR BÖLGEDE BU VARSA VE PAYLAŞTIĞIN TÜM FOTOĞRAFLARDA Kİ KAYALAR TAŞLAR İNSAN ELİNDEN GEÇMİŞSE BURADA SENİN İÇİN BİR NASİP BENCE VAR