Acaba ne olabilir | Define işaretleri ve anlamları

Acaba ne olabilir

by_tekin

Kullanıcı
Yerin 25- 30 metre altında Mermer bi dağın altında sağ el ve sol ayak oyması var yanyana yukarıdan müjdesini almışlar bu el ve ayak yanyana olan oymanin açılması nedir birde bu oymalarin karşısında bı oluk var düşüncelerinizi bekliyorum

TRUVA

Admin
El ve ayak işaretinin hangi sisteme göre yapıldığını bilmek lazım.görmeden farazi olur. detaylar önemli.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Öncelikle mekana hoş geldiniz
Arkadaşım dediginiz isaretlerin fotoğrafını çekip mekâna atin dört bir yanından fotoraflama yapsaniz işaretide içine alacak şekilde fotoraf üzerinde yönlerini belirtin ustalarımız size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgikerinize teşekkür ediyorum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Yerin altında o kadar derinde ayak izi olması biraz şüpheli tünel oda işareti olabilir el işaretinde parmakta tüzük varmıydı resimlersen yorumlar isabetli olur kolay gelsin...

by_tekin

Kullanıcı
Yerin altında o kadar derinde ayak izi olması biraz şüpheli tünel oda işareti olabilir el işaretinde parmakta tüzük varmıydı resimlersen yorumlar isabetli olur kolay gelsin...
Yüzük yok parmakta parmaksız ayak izi ve el izi oyması dipdibe teşekkür ederim

by_tekin

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım dediginiz isaretlerin fotoğrafını çekip mekâna atin dört bir yanından fotoraflama yapsaniz işaretide içine alacak şekilde fotoraf üzerinde yönlerini belirtin ustalarımız size yardımcı olacaktır konunuzu takip edin bilgikerinize teşekkür ediyorum
Aleyküm selam hocam şimdi bu mekan
Selamün aleyküm
Aleyküm selam hocam şimdi bu mekan bilen ve çalışan tek ben olmadığım için resim konusunu bı sormam lazım

by_tekin

Kullanıcı
El ve ayak işaretinin hangi sisteme göre yapıldığını bilmek lazım.görmeden farazi olur. detaylar önemli.
Tam dipdibe parmaksiz ayak ve sağ el işareti tam karşısında bı oluk var murç izleri bariz belli fotoğraf konusunu bı danışmam lazım

TRUVA

Admin
Bencede oda yada tünel gibi geliyor .Bu noktaya gelen bir tünel yada kapalı bir oda mağaranın içi gibi

MAVRAN

Super Moderatör
Yerin 25-30 MT altı olunca işin rengi değişiyor ancak eksik uzuvları bulmalısınız, sanırım tünel gibi bir yerdesiniz, yakınlarda su olan bir yer var mı. (Çeşme, küçük akarsu, küçük şarlak gibi bir yer.)