Acilmamis Bir Kasa Yeri. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Acilmamis Bir Kasa Yeri.

Warning

Kullanıcı

ASI

Kullanıcı
Abi paylaşım için şahsen teşekkür ederim. Senden bir ricam olabilir mi? O kayada olan kapak şeklini, yani fotoğrafını çektiğin yerin uzaktan fotoğrafını çekebilir misin? Şu yüzden bunu senden rica ediyorum. Bizim buralardada kayalık çok yer var. Bakmakla, görmek arasında biliyorsun çok fark var. Kendi adıma konuşuyorum, sen eğer uzaktan fotoğraflayabilirsen az çok belki seçebilme yeteneğim gelişebilir.

Saygılarımla

tuşba

Kullanıcı
Simyayı biliyorsunzdur galiba yani şuan ki yaşam şartı tamamen maddeyle alakalıdır ilaçlar birer maddedir daha eski tarihlerde madde kullanılıyordu ilime önem veriliyordu şuanda ilimle alakası olmayan şeyler var bunlarda madde olarak geçiyor eski dönemlerde agaçlar çiçekler yani tüm canllılar birer ilaçtı dicegim o ki simya çok farklı bir bilim dalıdır simyayla hala ugraşılmakta en çok uğraşanlar ise israil büyük rol oynamakta amaç ne diceksin amaç her maddeyi altına dönüştürme bunlarla ugraşılırken degişik şeyler icat etmişlerdir bakınız mısır piramitleri yapılışına insan gücü yoktur ama öyle aşılanmakta yada uzaylılar yaptı denilmekte dir kısacası şu ki kardeşim limon doğada yetişen bir üründür insan oglu yokkende limon doğada vardı şimdide var limon suyu horasanı gevşetir asit ve minareller içeriklidir limonu horsana sık dök yada sür bir süre bekledikten sonra horasanın kavladıgını bulgur tanesi gibi dagıldıgını görürsün yada iyi bir asit kimyacılarda bulursun taş ocaklarında mermer fabrikalarında bu tür işlemler yapılıyor
cok teşekkürler ustam verdiğiniz değerli bilgiler için saygılar

ersan

Admin
Abi paylaşım için şahsen teşekkür ederim. Senden bir ricam olabilir mi? O kayada olan kapak şeklini, yani fotoğrafını çektiğin yerin uzaktan fotoğrafını çekebilir misin? Şu yüzden bunu senden rica ediyorum. Bizim buralardada kayalık çok yer var. Bakmakla, görmek arasında biliyorsun çok fark var. Kendi adıma konuşuyorum, sen eğer uzaktan fotoğraflayabilirsen az çok belki seçebilme yeteneğim gelişebilir.

Saygılarımla
ustam baska resimlerim yok elimde ve hic umut etmedi yerde oluyor kasalar kimleri 50 cm toprak altinda cikanlar var ama daytma kasa aramakta merakin varsa urasma derim nedense 5 kasadan cikti malzeme fiyati 120 tl onustan sanetme ki kim bilir cok esiyalar cikiyor deye ve ta coku kasalar aldatmaci da oluyor onustanb cubuklan cok guzel tespit etmekten fayda var .