Açılmamış Kapak | Define işaretleri ve anlamları

Açılmamış Kapak

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
EP8P1B.jpg
Bu resmi ilk gördüğümde kalın kapak yorumunu yaptım,İnşaallah doğrudur,Tek resim bu başka yokmuş.

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
usdat onlarca kapak a.ç vede gördum hiç yuvarlak olanına rastlamadım bence değil

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Valla @Erdem ustam banada doğal gibi geldi
Boşluk uygulaması gerekiyor, varsa zaten ortaya çıkar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Valla @Erdem ustam banada doğal gibi geldi
Boşluk uygulaması gerekiyor, varsa zaten ortaya çıkar

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşçilik komplesinde bariz bir şekilde zaten ustam,Boşluk ve odasını tesbit etmişler,girişide burdan,Şunu belirteyim bu kapağın üzerindeki çook büyük bir kayayı kaldırdıktan sonra ortaya çıkmış,yoksa görüntüye bakılırsa tabiki bu kadar kolayda olamaz

Kervan07

Admin
kapak demek için etrafındaki toprakları almak lazım.kapak tamamen ortaya çıkmadan yorum yapmak yanlış olur. kapak'ın belli bir standardı yoktur. medeniyeti ve önemine göre kapaklar farklılıklar gösterebilir.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
5DV24R.jpg
vj4L9p.jpg
Görüpte anlamak isteyen arkadaşlar için bir resim daha alabildim,Bizim mekanımızda da böyle net kapak işareti bulunması dileğimle

Son düzenleme:

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
erdem ustam mumkun deyil bunun kapak olması yüzeye cok yakın ve ham toprakta bu taş senden riçam buradan sakıncalı görüyorsan iş bittiyse acılmışını özelimden görmek isterim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
erdem ustam mumkun deyil bunun kapak olması yüzeye cok yakın ve ham toprakta bu taş senden riçam buradan sakıncalı görüyorsan iş bittiyse acılmışını özelimden görmek isterim
Bence bu şekilde garanti konuşmaman gerekir,Senin yaptırdığın veya yapılışını görebildiğin bir iş değil,Bu 1mt'lik kalın kapağın üzerinde en az 5 tonluk bir tavuk vardı,Toprakta seni aldatıyor, ince bir tabaka sonradan dökme bu toprak,Ustalığına güveniyorsan resimdeki işaretleri okumanı tavsiye ederim

Son düzenleme:

YAĞMUR ADAM

Kullanıcı
cektiğiniz dar acılı resimden bu kadar okunuyor burası 1 haftada bu kapak acılmadımı usdat kızmanıza gerek yok biz bildiğimizi söyledik bonba sızın kucağınızda özelden bana veya herangi bir guvendiğinize aldıktan sonra cıkan yeri atınki bende sizin ustalığınızı sorgulamayım bekliyoruz yorum yapan arkadaşlar olarak