Açılmamış Kasa Veya Mezar Mı?

tayyar

Kullanıcı
Çocuk ayak izi

Ayak izinin yaklaşık 1 metre önü baktığı yön

Resimde çıkmamış, çocuk ayak izi bu resimlerin sağ tarafında farklı bir kaya üzerinde. Mesafe 1 metre kadar.

Ustalarım burası nedir? Kasa veya mezar mı? Uğraşılası bir yer midir? Herkese teşekkür ederim.

ASİAVCI

Kullanıcı
resimden görülduğu kdar işaretli yerde simetri var gibi görünüyor bu taş kaya içi mezara ugunsa şansını deneye bilirsin mezar için küçük diyorsan urne mezar olasılığı fazla derim.

tayyar

Kullanıcı
resimden görülduğu kdar işaretli yerde simetri var gibi görünüyor bu taş kaya içi mezara ugunsa şansını deneye bilirsin mezar için küçük diyorsan urne mezar olasılığı fazla derim.

Ustam çok sağol yorumun için. Burası mezarlık alan. Bir çok kaya üzerinde sunu çanakları mevcut. Buraya yaklaşık 70 metre mesafede aşağı yukarı bu kaya boyutunda bir kayada açılmış mezar mevcut ama içerisi ufak. Çocuk mezarı olabilir. Kapağının kalınlığı tahmini 25 - 30 cm. Arkadaş kırmızı halka içine aldığınız noktaya cih.az tutmuş, sarı değerli sinyali almış. Teyit amaçlı 4-5 defa yapmış. Her seferinde sarı değerli sinyali almış. Kanaatimce cih.az çok kaliteli değil. Gerçekten o kalınlıktaki kayanın altından o sinyali alabiliyorsa mezardan ziyade dolu kasa diye düşündüm. Acaba doğru mu düşündüm? Mezarsa sinyal yine de doğru mudur? Teşekkür ederim.

wolf_52

Kullanıcı
aynen asi avcı ustma katlıyorum...