Açılmamış Kasa

feylezof

Kullanıcı
Usta ne diyeceğimi bilemedim,yinede birşey demek gerekirse:ilk bahsettiğin kayayi insan kucaklar getirir, yer sakat dediğin yer ise; jandarma karakolunun bahçesinde olsa bile bir çara düşünür demekten başka bişey demiyorum.Nasibin bol olsun.

DeLiCebey

Vip Üye
Usta ne diyeceğimi bilemedim,yinede birşey demek gerekirse:ilk bahsettiğin kayayi insan kucaklar getirir, yer sakat dediğin yer ise; jandarma karakolunun bahçesinde olsa bile bir çara düşünür demekten başka bişey demiyorum.Nasibin bol olsun.
ALLAH razı olsun ustam teşekkürler. ALLAH herkese nasip etsin inşallah

SM-A320Y cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mali34

Kullanıcı
Ustalar ben yeniyim bu konularda tuz ruhuna kabardığı zaman ne demek oluyor

DeLiCebey

Vip Üye
Ustam birini bir gursek acik oldunu inanirim kasa oldunu bakilisa ta coku yalanci bos sivalara benziyor er kasaya yakin dayma kaya mezari olur ustam bunlara bakilirsa gic bir isaret ve belieti yok kaya mezarlari olan.
Isaretleri var ustam iki tanesinde üçgen işareti var

DeLiCebey

Vip Üye
Bencede yok

Hatta kasa denilen şeyin işareti olmaz . Olmuş olsaydı herkes bulurdu bilmem anlatabildim . Kasanın yapılış amacı nedir kayayı oyarlar içerisine malzemeyi koyarlar ve sıva yaparlar belli olmaz görünmez. Asıl amacı belli olmaması. Sen kalkmış kasa işareti yok diyorsun. Kasa olabilmesi için nasil bi işaret istiyorsun yada nasıl bi işaretin olması gerekiyor