Açılmış Kaya Mezarı | Define işaretleri ve anlamları

Açılmış Kaya Mezarı

kurt osman

Kullanıcı
acaba ustalar açılmamışı olabilir mi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
görsele teşekkürler.
burayı geziyorsun ,mezar odasınıda görüyorsun. onca bulgunun içinde, teleskopla izletir gibi uzak çekimle dönüyorsun. başka olabilirmi. olmamasını düşünebiliyormusun.
resimle uzak olduğu gibi kalitesiz. büyütünce bozuyor. kayalarda işçilikli traşlanmış yerleri yakın çeksende ,daha net yorumlar alsan,günahmı olur.

açılmışın üstüne birde kapının yanına bak. onu örnek al.yakın kısımdan bi,r iki yere ancak işaret edebildim. başka söylenecek söz yok.

kurt osman

Kullanıcı
görsele teşekkürler.
burayı geziyorsun ,mezar odasınıda görüyorsun. onca bulgunun içinde, teleskopla izletir gibi uzak çekimle dönüyorsun. başka olabilirmi. olmamasını düşünebiliyormusun.
resimle uzak olduğu gibi kalitesiz. büyütünce bozuyor. kayalarda işçilikli traşlanmış yerleri yakın çeksende ,daha net yorumlar alsan,günahmı olur.

açılmışın üstüne birde kapının yanına bak. onu örnek al.yakın kısımdan bi,r iki yere ancak işaret edebildim. başka söylenecek söz yok.
usta haklısın bu resimler bu iş için değilde eskiden çektiğim şimdide oraya gidemediğim için meraktan sorayım dedim ondan kusura bakmayın

fatih7979

Kullanıcı
acılmıs yerdekı ısaretlerın aynısı burdada var demekkı burdada mezar var sarı ıle cızdıgım yer kanal ve asagı ınıyor mezarın bırı orda ama resımlemelısın