Acilmis Ve Acilmamis Kasa Yerleri | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Acilmis Ve Acilmamis Kasa Yerleri

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kasalar konusunda bende ikileme düştüm,Dedekttör satıcıları ve Ermeniler işaretleri kırdırmak yerini kaybetmek için bu gibi safsatalarda bulunuyorlar,Ersan ustayı tanımasam yalan söylüyor diyecem oda değil adam kaç tane açıp bulduğu haritayı bile paylaşmıştı,Hayırlısı artık belki bizede şans güler

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Ustam bende bu kasa olayını çok merak edenlerdenim.normal sadece kasayı anladık ama kaya mezarın kasası niye oluyor.müjdesi niye oluyor bildiğimiz gibi mezarlar açılmamak üzere yapılıyor. Parasını, özel eşyasıni vs. inancı gereği yanına koyuyor.ama dışına kasa niye yapıyor.müjde niye yapsın mezarı buldun bravo dercesine.mümkünse tecrübeli ustalarim.yardimci olabilir mi.

ersan

Admin
Kasalar konusunda bende ikileme düştüm,Dedekttör satıcıları ve Ermeniler işaretleri kırdırmak yerini kaybetmek için bu gibi safsatalarda bulunuyorlar,Ersan ustayı tanımasam yalan söylüyor diyecem oda değil adam kaç tane açıp bulduğu haritayı bile paylaşmıştı,Hayırlısı artık belki bizede şans güler
ustam ta cokl;ari bos cikiyor
100 tane aldatymaca kasa varsa tek birtanesi iclerinde az bir deyerli cikiyor er kasa dolu oleyydi ustam
ben sindik buyuyk sirketlerim olacaktui.
,,,lafin gelisi deyelim ustam,,,
karin doyuracak bir sey cikmiyor iclerinden.