acılmış ve açılmamış kasaları ele veren işaret

ersan

Admin
merhabalar ustalar cubuklar bu yere getirdi beni iyi inceledimi her sey beli oluyor .gayeten cok doal duruyor kapali kasa cok guzel kamofle etmisler .
tam ikisinin ortasindaki isaret ele veriyor yerlerini.

ustalarim kac senede gecse horasan beli ediyor kendisini
burada bir ayak kabin alti var isaret gibi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: acılmış ve açılmamış kasaları ele veren işaret

kardeşim sen hiç dinlenmez,uykusu gelip yatağa uzanmazmısın.belkide yemiyor içmiyorsun.
senin konularını takip etmek bile bizi yoruyor. her taşın altından çıkmak zorundamısın be kardeşim. ne güzel karda yağmış.yak sobayı,kestaneleride ser üzerine azıcık bir dinleniver.bizde biraz nefes alalım.
sevgili kardeşim konuya yorum yazmıyorumda ,arkadaşlarımız lütfetmişler,sana yakışan bir paye vermişler.emin ol çok memnun oldum.tebrik ediyorum.içimizde en çok mesai veren kardeşlerimizden birisin.bu gayretinden dolayıda canı gönülden kutluyorum. biraz takılayım düşüncesi içinde yazıyorum.sevgiyle kal kardeşim,ALLAH a emanet ol.

spelunkaer

Kullanıcı

Ersan ustam süper moderatör olmuşsun. Hayırlı olsun.

Kervan07

Admin

ustam gerçekten çok doğal görünüyor.. bu kadar doğal göründüklerini tahmin etmezdim.

ustam yeni rütben hayırlı olsun.darısı bizim başımıza:)

mekansız

Kullanıcı

Hayırlı olsun dostum

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

sevgili ersan ikizceli ustama katılmamak elde değil maaşallahın var ayrıca moderatörlüğün hayırlı olsun sana yakıştı tebrik ederim mevlam gönlüne göre versin inşAllah...

ersan

Admin

tesekurler Lacivert24 ustam .
sana bir sorum olacak ustam bundan 7 sene evel ben bu islerlen cok ureasirdim gice gunduz gezerdik ormanlarda dalarda .
birgun cuma namazina gitim camiye cuma namazi pitimi kuvun hocasi cekti beni kenara
ersan dedi senin yerin burasi deyil dedi buraya gelikte dedei ta cok gunah kazanma dedi. hoca bana .
ustam bu hoca hakli mi deyil mi berni de bu etraf erkez biliyor ben bu ilsen uersirdimi
o seneden beri camiye gitmiyorum .ustam ben de gidersem ormanlara bu benim bir hobim gibi hem ben her gitmemde mezarlar da acmiyorum .
ustam sen ne dersin bu ise.

Kurt ini

Kullanıcı

tesekurler Lacivert24 ustam .
sana bir sorum olacak ustam bundan 7 sene evel ben bu islerlen cok ureasirdim gice gunduz gezerdik ormanlarda dalarda .
birgun cuma namazina gitim camiye cuma namazi pitimi kuvun hocasi cekti beni kenara
ersan dedi senin yerin burasi deyil dedi buraya gelikte dedei ta cok gunah kazanma dedi. hoca bana .
ustam bu hoca hakli mi deyil mi berni de bu etraf erkez biliyor ben bu ilsen uersirdimi
o seneden beri camiye gitmiyorum .ustam ben de gidersem ormanlara bu benim bir hobim gibi hem ben her gitmemde mezarlar da acmiyorum .
ustam sen ne dersin bu ise.

ersan arkadaşım öncelikle moderatörlüğün hayırlı olsun.
değerli arkadaşım hoca size camiye gelmeyin yeriniz burası değil mi dedi yoksa ben mi yanlış anladım
eğer böyle bir şey dedi ise sebebini sordunuz mu sebebi sizin dağları gezmeniz ve bu işlerle uğraşmanız mı
eğer sebep bu ise inşallah ben yanlış anlamışımdır ben o hoca arkadaşımın imanından hocalığından şüphe ederim sevgili arkadaşım.
hoca öyle dedi diye camiden cumadan vaz geçti iseniz bana göre yanlış yapmışsınız nocaya itibar etmeyin gitmek istiyorsanız caminize gidin
unutmayınki bugün üzerinden geçip gittiğimiz, üzerinde tepindiğimiz,hatta zor durumda kaldımızda üzerine pislediğimiz(affına sığınırım) bu toprağın altına gireceğiz ve hesabımız ağır olacak tabi inanan için.selamlar kardeş