Akrep68 Kardeşimize, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Akrep68 Kardeşimize,

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
heykel

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
CEVABINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AKREP KARDEŞİM.
bir kaç yer rica ettim. belki hepsine bakamamış olabilirsin. ilk resimdeki bir yer benim için önemli. resmi kazı almak istediğim oda. iki oda hariç,hariç diğerlerini sildim.
bakmamışsan bir zahmet bakabilirmisin. bakmışsan da boş görmüşsen,sadece üçüncü resimde dolu görmüşsen belirtirsen memnun olurum. selametle inşaallah.

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
hocam böyle isaretliyemem uydu resminide his afiniza siginarak fotograf olursa cok iyi olur Allaha amenet

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FENERLi

Super Moderatör
Ustam iki mezar çok dik yamaçta ise orayla ilgilen derim, karşı yamaçta ucu kırıklı bir kare taş varsa eğer. Kırık yer iki mezara bakar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sitemizin değerli üyeleri,değerli yönetici arkadaşlarım,
bir yerde geçmiş tarihlere ait bir yapıt veya maden olduğunu anlamanın belli yolları vardır.
işaretleri okuyarak,cihaz ve çubuklarla tespit yaparak kayıtlı yerlerde haritalar gibi vs. bunlardan ilk akla gelendir.
bazılarıda ,fallarla veya hüddamı olanlar cinlerle istişare yaparak bakar.
elbette bu sistemlerin doğruluğu tartışılabilir.
akrep kardeşimizde ,son yazdığım benzeri bir bakışla ,konulara ,dolu ya da boş diye cevaplar verdiğini hepimiz gördük.
sitenin yöneticisi olarak,bir kaç arkadaşımla,üyelerimizin,yanlış yönlendirilip yönlendirilmediğini anlamak sorumluluğunda hareketle
bu durumun gerçeğini anlamaya çalışıyoruz. doğru tespitlerse en az üyelerimiz kadar bizlerde memnun olurduk.
ya yanılma durumu olursa düşünmek bile istemiyorum. üyelerimizin emeğinin zay olmasına gereksiz zaman ve para kaybına da göz yumamazdık.
başta YÖRÜK kardeşim ve bir çoğunıuz, İKİZCELİ usta bu yerlerin tespitini yapamadımı da yeni ve nasıl baktığı belli olmadan fikir veren,işaret bilgisi olamayan ve hiç bir yardımcı cihaz vs. kullanmadan,yerin üzerinde olmadan , sözlerinin nasıl bir hikmete dayandığını bile anlamadığı ifadelere inanarak ,yeni bir üyeden bilgi isteyebiliyor ,halbuki biz kendisini çok daha farklı düşünüyorduk,diyenleriniz olmuş olabilir.
ben bu attığım görüntülerin amacını anladığınızı bu açıklamamdan sonra anladığınızı düşünüyorum. yerlerinde ne olduğunu gayet iyi biliyorum.
heykel denilen yer,uydu görüntüsünde yazılanı gördüğünüz gibi çihazları da çubuklarıda değerli olarak yanıltan ,mineralin hası bir yer. boşluk ve değerli vermesine rağmen,YÜCE RABBİMİZ in YARATTIĞI İLK ANDAN BU GÜNE KADAR SADECE YÜZEYSEL BAHÇE AMAÇLI ÇALIŞMA HARİCİ,hiç bir işlem görmemiş bir yer. ayni noktada önce bende takıldığımı itiraf edebilirim. başka bir uydu görüntüsüde özellikle maden olduğunu vermişti. RABBİM e şükürler olsun ki,ALİÖMER ustamızla yaptığımız çalışmalar sonucu burayı ne boşluk nede değerli vermeyen bir sisteme ulaştık.
oda da dolu. yılanın odaları. verdiğim yerlerde tek malzeme son odada ,diğerleri boş.
akrep kardeşimiz,bana bin bir ricada bulunarak ayrılmak istediğini yazıyordu. en son az önce kararlı olduğunu rica ile bildirdi.
halbuki ben bu yanılma durumunu kendisini hiç rencide etmeden güzel bir üslubla üyelerimize bildirecektim.
aslında her akıllı insanın yapacağı bir yol izledi.
arkasından konuşmak bizlere yakışan bir hareket olmayacağı için,kendisinide savunma durumu da olmayacağı için,hakkında suçlayıcı bir durum olsun istemeyiz. inançlı ve yardım sever bir arkadaşımız olduğuna ve,yanıltılıyor sa da kendi elinde olmadığı inancındayım. belki değerli gördüğü bir yeri açıp doğruluğunu anlama imkanı da olmamış olabilir. yurt dışında oturduğu için,verileni almış ,inanmış ama test etme imkanı bulamamış olabilir. ard niyetli olduğunu düşünmüyorum.
bu durumun anlaşıldığını düşünüyor,kalbi sevgiler sunuyorum.
biz vebalden kurtulmuş olduğumuz gerçeğiyle,yorum yaptığı arkadaşlarımızın tercihide ,sorumluluğu da kendilerine ait olacaktır.

aurum

Kullanıcı
akrep68 usdaya bende bir işaret hakkında fikir danışacakdım akrep68 usdam bu işarete bakarım derseniz fotosunu atabilirim

Abdullah313

Kullanıcı
İkizceli ustam, resimlerinizi attığınızda bunun bir imtihan olmayıp üyelerimizin menfaati amaçlı sorumluluk aldığınızı düşünmüştük. Zaten böyle bir konuyu açmak bize uygun olmazdı kesinlikle. Bu arada üslubunuz, süreci yönetip, kotarmadaki nezaketinize olgunluğunuza hayran olmamak mümkün değil. Bizleri korumak için aldığınız sorumluluk için teşekkür ederim. Akrep68 kardeşimiz için de dua ediyorum. İnsanlar hata ve unutkanlıktan mürekkeptir demiş büyüklerimiz. Çalışarak kemale ereceğini ümit ediyorum. Allah onu hayırlar getirecek, razı olacak kapılar açıp kendi usulünde muvaffak kılsın...

Mobil cihazdan gönderildi...