Ali beyin gerçek haritası | Sayfa 12 | Define işaretleri ve anlamları

Ali beyin gerçek haritası

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Genel anlamda eşkiya işaretleri, haritaları, gömüleri ilgi çeken ancak doğruluğu veya yanlışlığı net olarak ispatlanamayan bir konudur. Her sitede sürekli birileri çıkarak işaretleri bulduğunu kendisine göre kanıtlar ortaya koyarak savunur. Bu işaretler ona göre örneğin nal izidir bana göre doğal bir oluşumdur.
Bu sayılanların dışında işaretler peşinde bir şeyler bulacağına inanan oldukça fazla defineci vardır, bir şey bulamamışlardır ama bazıları bu yolda zamanını, parasını, emeğini harcar eline bir şey geçmez bu o insanların tercihidir. Size göre hikayedir yapana göre de doğrudur, gerçektir.
Kimse bu arkadaşlara şunu yap bunu yap demiyor ama onlar bunların peşinden gidiyor, hak vermezsiniz, üzülürsünüz ama aşağılamak gibi bir hakkınız da yoktur. Bu sigara alışkanlığı gibi ha deyince bırakılacak bir dürtü değildir. Siz ne ad takarsanız takın onlar buna devam edeceklerdir.
Uydudan yer bulduğunu söyleyenlerde bir çok insanın gözünde eşkiya belgesi araştıranlardan farksızdır. Teknik olarak farkı olup olmayacağının fiziksel olarak ispat edilebilmesindedir. Parayla uydu görüntüsüyle yer bakanlara eşkiya işaretlerinin peşinden gidenlere söylenebileceğinden daha ağır şeyler söylenebilir ancak diğeri gibi buna da müdahale ediyoruz.
Sitede yazan yetkili yetkisiz herkes klavyesinden çıkacak kelimelere özen göstermek zorundadır. Hakaret, aşağılama gibi yazılara müsamaha gösterilmez. Eleştirinizi yaparsınız muhatabınız cevabını verir duruma göre yönetim müdahale eder. Her kısıtlama, yasaklama ve yazılanları silme nedenini açıkça yazıyoruz, forum kuralları bellidir ve buna uymayanlara yaptırım uygulanır. Kural dışına çıkan yazılarda sorumluluk yazıyı yazanındır doğal olarak sonucuna katlanmak gerekir.

balkaya34

Kullanıcı
Genel anlamda eşkiya işaretleri, haritaları, gömüleri ilgi çeken ancak doğruluğu veya yanlışlığı net olarak ispatlanamayan bir konudur. Her sitede sürekli birileri çıkarak işaretleri bulduğunu kendisine göre kanıtlar ortaya koyarak savunur. Bu işaretler ona göre örneğin nal izidir bana göre doğal bir oluşumdur.
Bu sayılanların dışında işaretler peşinde bir şeyler bulacağına inanan oldukça fazla defineci vardır, bir şey bulamamışlardır ama bazıları bu yolda zamanını, parasını, emeğini harcar eline bir şey geçmez bu o insanların tercihidir. Size göre hikayedir yapana göre de doğrudur, gerçektir.
Kimse bu arkadaşlara şunu yap bunu yap demiyor ama onlar bunların peşinden gidiyor, hak vermezsiniz, üzülürsünüz ama aşağılamak gibi bir hakkınız da yoktur. Bu sigara alışkanlığı gibi ha deyince bırakılacak bir dürtü değildir. Siz ne ad takarsanız takın onlar buna devam edeceklerdir.
Uydudan yer bulduğunu söyleyenlerde bir çok insanın gözünde eşkiya belgesi araştıranlardan farksızdır. Teknik olarak farkı olup olmayacağının fiziksel olarak ispat edilebilmesindedir. Parayla uydu görüntüsüyle yer bakanlara eşkiya işaretlerinin peşinden gidenlere söylenebileceğinden daha ağır şeyler söylenebilir ancak diğeri gibi buna da müdahale ediyoruz.
Sitede yazan yetkili yetkisiz herkes klavyesinden çıkacak kelimelere özen göstermek zorundadır. Hakaret, aşağılama gibi yazılara müsamaha gösterilmez. Eleştirinizi yaparsınız muhatabınız cevabını verir duruma göre yönetim müdahale eder. Her kısıtlama, yasaklama ve yazılanları silme nedenini açıkça yazıyoruz, forum kuralları bellidir ve buna uymayanlara yaptırım uygulanır. Kural dışına çıkan yazılarda sorumluluk yazıyı yazanındır doğal olarak sonucuna katlanmak gerekir.
"" eşkiya işaretlerinin peşinden gidenlere söylenebileceğinden daha ağır şeyler söylenebilir ancak diğeri gibi buna da mudahele ediyoruz ""

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
"" eşkiya işaretlerinin peşinden gidenlere söylenebileceğinden daha ağır şeyler söylenebilir ancak diğeri gibi buna da mudahele ediyoruz ""

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Gülbahçeli ustam doğru yorumlamış. Kimin ne yaptığı neyle uğraştığı sadece onu ilgilendirir. Kimsenin başkasını eleştiriyi aşan sözlerle yaftalamasına müsade edilmez anlamında söyledim.

balkaya34

Kullanıcı
necat ustamın söylemek istediği daha ağır laflar söyleyen olabilir laf edenlere müdahale ederiz anlamında söylemiş benim anladığım gelince kendisi açıklar
@GÜLBAHÇELi Usdam @Necat. Usdam Anladım ne demek istediğinizi,
Tüm arkadaşlarıda, Sizide tenzih ederim, ancak şu varki,
Bir yola çıkan kişi, zorluklarla karşılaşır , Bunlardan yılıp yol degişdirmezler, Ben sahsen EŞKIYA belgeleri üzerinde uğraşırım Asla Yalana tevessül etmem , Konuyu acarim okudugum belgeyi eklerim ve altinada hikayenin resmini koyarım, Haa olurki Bazı uçuk adamlar çıkabilir ,O zaman ben degil Yönetimin mudahele etmesini beklerim , Zaten dogrusu budur ,Bu hareket hem Site yönetimine hemde sitedeki Üyelere saygı duymak demekdir, Yani hattini aşmadan olgun davranıp sonucu beklemek gerekir, Buradan herkese selamlar , iyi geceler ,,

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bir yola çıkan kişi, Bir yola çıkan kişi, zorluklarla karşılaşır , Bunlardan yılıp yol degişdirmezler, Ben sahsen EŞKIYA belgeleri üzerinde uğraşırım Asla Yalana tevessül etmem , Konuyu acarim okudugum belgeyi eklerim ve altinada hikayenin resmini koyarım, Haa olurki Bazı uçuk adamlar çıkabilir ,O zaman ben degil Yönetimin mudahele etmesini beklerim , Zaten dogrusu budur ,Bu hareket hem Site yönetimine hemde sitedeki Üyelere saygı duymak demekdir, Yani hattini aşmadan olgun davranıp sonucu beklemek gerekir, Buradan herkese selamlar , iyi geceler ,,
Balkaya ustam zaten yaptığımız budur. Herkes inandığı yoldan gider. Herkes yapılanı onaylamasa da ispat edemeyeceği ağır sözlerden kaçınmalıdır.

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
Bir yola çıkan kişi, zorluklarla karşılaşır , Bunlardan yılıp yol degişdirmezler, Ben sahsen EŞKIYA belgeleri üzerinde uğraşırım Asla Yalana tevessül etmem , Konuyu acarim okudugum belgeyi eklerim ve altinada hikayenin resmini koyarım, Haa olurki Bazı uçuk adamlar çıkabilir ,O zaman ben degil Yönetimin mudahele etmesini beklerim , Zaten dogrusu budur ,Bu hareket hem Site yönetimine hemde sitedeki Üyelere saygı duymak demekdir, Yani hattini aşmadan olgun davranıp sonucu beklemek gerekir, Buradan herkese selamlar , iyi geceler ,,
gurban siz rahat olun kim yanlış yaparsa uyarılır yönetimdekiler dahil ustamız biraz daha yumuşak dille anlatsaymış olurmuş neyse uzatmıyım biz görevimizin başındayız form kuralları herkez için geçerlidir rahat olun

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Arkadaşlar burası define mekânı formu herkes konu açabilir ve konulara herkes yorumunu katabilir konu sahibi işine mantığına uyan yorumu veya tavsiyeyi alır biz mod ve yöneticiler bile maksadını aşmayan yorum ve fikirlere müdahale edemeyiz herkes konu açabilir ve herkes form kurallarına uyarak yorum ve fikrini yazabilir maksadı ve amacı formda huzursuzluk çıkartmak isteyenler olacaktır ve olmuştur biz bu güzel ortamda buna izin vermeyiz başta bilinçli üyeler ve yönetim bunun garantisi dir herkes rahat olsun biz kocaman bir aileyiz herkese iyi forumlar dilerim saygı ve sevgi sonarım 👍✋

balkaya34

Kullanıcı
Yazdığın belge uzantıları. Bunlarla nereye varacaksın. Eğerin yanına git yuları tut gibi yap bak aşağıya nalbantın köpeği nerede.
@Ali-aga , Selam usdam ,O eğeri ve nalbantın köpeğini ben resimledim 👍,Ama İPİ göremedim usdam 😀😀

@Necat Usdam selam, Benin halim budur işde usdam,😀

bahsedilen eğer ve köpek budur.
Saçını ören Sarı kızın konusunu o kadar şifrelemişlerki,Birden fazla yere pamukcu yokuşu demiş, Aslında bizim gördüğümüz kızlar var ,Ama bunun ayrımını bem yapamam ama, Yapan yapar, Bilen yapar, Tabi biz çözemiyoruz,, Usdam çözer,
DSC_0006.jpg
👌👍

Son düzenleme: