Ali beyin gerçek haritası | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ali beyin gerçek haritası

balkaya34

Kullanıcı
Merhaba. Güzel usta görümlüğe çıkmamış güzelliği kimle nasıl paylalacaksın. Bu ortam bunu kaldırmaz bilmez misin.
Merhaba üstadım, Görümlüge, Çıkmamış , Güzelliği ,kimle nasıl paylaşacaksın,, Bu ortam.bunu kaldırmaz,,,
Yani yazınızda ne demek istediğinizi Anlayamadım , SANKİ bilmece gibi ,
Bizi merakta bırakıyorsunuz Usdam, Anlat ki anlayalım,,,

Ali-aga

Kullanıcı
Merhaba üstadım, Görümlüge, Çıkmamış , Güzelliği ,kimle nasıl paylaşacaksın,, Bu ortam.bunu kaldırmaz,,,
Yani yazınızda ne demek istediğinizi Anlayamadım , SANKİ bilmece gibi ,
Bizi merakta bırakıyorsunuz Usdam, Anlat ki anlayalım,,,
Merhaba. Ortam kaldırmaz biliyorum ustam fakat işin aslı çok farklı.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Niye bu insanlar pamuk varlıklarmı ki kaldıramasın. Yada sizi ney bu kanaate götürdü. Bende asla bilgiliyim demem ama benim nezdimde de benim vakıf olduklarıma siz vakıf değilsinizdir kim bilir? Ali Beyi bilen öyle üç kişi iki kişi felan da yok. Sadece amerika israil ingiltere de bunu bilen en az 5 bin kişi ayaktadır. Konuya senden benden de daha çok hakimler emin ol. Şavaş rollerine göre hareket ediyorlar. Kısacası demem o ki kimsenin zekası bir değil. Kapasitesi en iyi üyelerin neredeyse bu mekanda olduğunu görüyorum. Üç beş konulara yabancı kişi haricinde.
Konu bilgi için destek için açıldı ama benim gördüğüm bir damla desen bilgi yok. Buda zaman kaybıdır. İnsanları üzmek kırmak istemem demişsiniz, birşeyi bir bilgiyi aktarmak için kızmanıza gerek yok kızacaksanızda konu açmanıza zaten gerek yok. Konuyu takibe alıyorum bilgi akışı sağlanmadığı takdirde konu gereksizler bölümüne taşınacaktır.