Ali beyin gerçek haritası | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Ali beyin gerçek haritası

Eli bey

Kullanıcı
Pamukçu yokuşunun başı sarikızın mezarına yakın düzlukte pamukcu yokusunda ters donmüş bir gemi sarıgole gider vaziyette yukarı doğru gidersen sarikizin mezarina yakın kepene hemen yakininda iredide sarikizin mezarı 3 yol ağzinda rampa yolu bitirince düzlukte horon tepe tahtalı köydetahtakı kilise nin yaninda horon tepede 3 taş saç ayagı seklinde birisinde koltuk taşı sol kol olmayacak şekilde koltuk tasıkilisenin altinda yanindan dere geçere dere aşagısı hamam 15 20 dakika var yok

balkaya34

Kullanıcı
Ustam o bilgilerde emin olun yeterli değil. Örneğin eğer dedik ya nalbantın. O çizgiler var ya tam bir şifredir. Hem keşfi hemde o can alıcı çizgi.
Selam Usdam,, yukarda NALBANT dan bahsediyorsunuz, Bu bahsettiğiniz NALBANT alanımı ?

balkaya34

Kullanıcı
Elinde kamçı olan pipo içmez orada dur. Kamçı S derler ya aslı nedir
Selam,, Bu bahsettiğiniz TIMOYANİNİN at kosulu patronumu?
sürücü kamçıyı atların üstüne doğru fırlatır, Kamçı ( s ) Yapar ama kamçının ucu soldaki atın kulağına Dolanmıştır, Bu kapalı mağarada açıkta değil, Ve Yeşil DAĞ ile yolun dereden Yeşil DAĞ ile birleştiği alan ıçinde, Henüz yer belli değil, Tabi birisinin Ağzı 4 köşe ve açık ve 3 basamakla girilen magra olarak anlatılan noktaysa, O zaman daha başka anlatılacak diğer magra belirtileri var ,,ve bunlar bir birine çok yakın, Ama Timoyaninin bu arabası olan magra ,Kumpanya değirmeninin etrafında olmalı ,Yine aynı noktaya gelir,

balkaya34

Kullanıcı
Elinde kamçı olan pipo içmez orada dur. Kamçı S derler ya aslı nedir
Burda PİPO emniyetli yer ve DUMAN diye bahsettiginiz yer ISLI magra olabilirmi, Tam keyf çatacak yer burdan Duman 75 veya 80 mt gibi yukardan çıkar, Bu mağaraya (bacalı) mağarada denir ,
Bu dereden balık hiç eksik olmaz ve Yörede tek balık var oda Dağarcık değirmenden aşağıda, derenin şelale yaptığı yerde ,Islı nagrada yatar yediği balıklarım kıldıklarını pencereden dereye atarmış, bunların Dahası var ben kısadan anlattım, bunları bir bir bilirim,

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni arkadaş yurtdışnda binlerce kişiden bu bilgilere vakıf olduğunu söyledi. Onlar sahada bunu keşfedebilirler mi zannediyorsunuz. Çoook zor Çoook. Varsayın ellerinde o bilgiler var ince detay yine zor... Tek şansları teknoloji. O da bir yere kadar.
Daha düne kadar dünyada bunu bilen 2-3 kişi diyordunuz şimdide kendi teorinizi kendiniz çürütüyorsunuz. Çok boş muhabbete dönüştü bu konu. Zor olan hiçbirşey yok. Iraktan suriyeden yemenden mısırdan ürdünden nasıl ki tonlarcasını kargolayıp kargolayıp götürdüler gider onuda alır götürürler. Adamı fazla büyütmeyin, konusunada gayet iyi hakimim çok da abartmayın.
Şu definede dünyasında ne hikmetse hiçbirşey bilmeyen bile insanları hızlı ayartıp kandırabiliyor, bilene ise itibar belli bir seviyeye kadar gösteriliyor.

balkaya34

Kullanıcı
@Roni Usdam selam ,, Siz bizim için çok çok Değerli bir kardeşimizsiniz , Ben herzaman sizin yazılarınızdan istifade ettim Çok güzel ve yerinde bilgiler verdiniz , Yine sizin üstün bilgilerinize her zaman ihdiyacımiz vardır, ALLAH razi.olsun Usdam,,, Ben şahsen çok memnunum,

Ali-aga

Kullanıcı
Daha düne kadar dünyada bunu bilen 2-3 kişi diyordunuz şimdide kendi teorinizi kendiniz çürütüyorsunuz. Çok boş muhabbete dönüştü bu konu. Zor olan hiçbirşey yok. Iraktan suriyeden yemenden mısırdan ürdünden nasıl ki tonlarcasını kargolayıp kargolayıp götürdüler gider onuda alır götürürler. Adamı fazla büyütmeyin, konusunada gayet iyi hakimim çok da abartmayın.
Şu definede dünyasında ne hikmetse hiçbirşey bilmeyen bile insanları hızlı ayartıp kandırabiliyor, bilene ise itibar belli bir seviyeye kadar gösteriliyor.
Merhaba. Roni kardeş kelime vurgusu nedir bilir misiniz. Vurgulara bakın öyle bir şey olmadığını anlarsanız. Nereden ne götürdükleri benim ilgi alanım dışında. Algıyla bu coğrafyayı manipüle ediyorlar. Benim söylediğim sistemin ucuna bile dokunamazlar. Burası Anadolu saydığın yerlerin dışında.

Ali-aga

Kullanıcı
Ayrıca kardeş benim kimseyle aşık atmak gibi derdim yok. Bilgine ve şahsına da laf söylemek gibi bir acizliğimde yok. Yazdıklarım kimseyi hedef almadı almaz da.

balkaya34

Kullanıcı
Selam,, Bu bahsettiğiniz TIMOYANİNİN at kosulu patronumu?
sürücü kamçıyı atların üstüne doğru fırlatır, Kamçı ( s ) Yapar ama kamçının ucu soldaki atın kulağına Dolanmıştır, Bu kapalı mağarada açıkta değil, Ve Yeşil DAĞ ile yolun dereden Yeşil DAĞ ile birleştiği alan ıçinde, Henüz yer belli değil, Tabi birisinin Ağzı 4 köşe ve açık ve 3 basamakla girilen magra olarak anlatılan noktaysa, O zaman daha başka anlatılacak diğer magra belirtileri var ,,ve bunlar bir birine çok yakın, Ama Timoyaninin bu arabası olan magra ,Kumpanya değirmeninin etrafında olmalı ,Yine aynı noktaya gelir,
@Ali-aga Usdam
( 19 işaretimiz , kapalı bir mağara çevresinde at arabasının bir çok parçalara bölünmüş işaretleridir , arabanın atları 4 ve de her biri farklı yönlere bakmakta arabanın tekeri mağara tavanındadır mağara girişinde bir asker figürü vardır, ) Diyor,,,,
-- Acaba bu başka bir arabadanmı bahsediyor ,,