Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sempatik_06

Kullanıcı
nedir bu hırs bu ihtiraz kimse kendini zora sokacak bişey yapmaz mazeretini bildirdi musait olduğunda sunacaktır biraz sabır arkadaşlar zaman her şeyin ilacıdır sorularınızında bekleyip hep beraber göreceğiz
Ey can! Sana bir daralma gelirse yararınadır,kaygılanma. Sürekli yaz mevsimi olsaydı, güneş bahçeyi yakıp kavururdu.(Hz Mevlânâ) Ne kadar hoş söylemiş mevlana değilmi asi ustam...

mete38

Kullanıcı
kardeşim burda minereller bir başka anlamda oksitler gaz halinde aşağıdaki kalıbın birikintisini yukarı çıkarıo bölye bir program var ewet telefonada yüklenebiliyor maliyeti öyle fazla birşey değil ama gerçek yani emrah kardeşim doğru söylüyor emin olunki çok büyük şeyler yatıyo o fotoğrafların çekildiği yerde inşaallah umduğunu bulursun ustam .

ASI

Kullanıcı
Kardeşim
kardeşim burda minereller bir başka anlamda oksitler gaz halinde aşağıdaki kalıbın birikintisini yukarı çıkarıo bölye bir program var ewet telefonada yüklenebiliyor maliyeti öyle fazla birşey değil ama gerçek yani emrah kardeşim doğru söylüyor emin olunki çok büyük şeyler yatıyo o fotoğrafların çekildiği yerde inşaallah umduğunu bulursun ustam .

Kardeşim bu program nedir peki? Şundan dolayı soruyorum. Emrah kardeşimiz şu anda müsait değil ve ben dahil sitemizdeki birçok abimiz - kardeşimiz sabırsızlıkla Emrah kardeşimizi bekliyordur diye düşünüyorum.

yucel1050

Kullanıcı
Android telefonlara yuklenebılen bır kac program var radyoaktivite sayıcı dıye gecıyor cep tlf kamerasını elektrık bantı ıle kapatıyosun ve cekım yapıyosun ve o resımlere benzıyor vıdeolarıda var bu yontemı topraktamı yapıyor bu konuyu acan arkadas acaba ?

yucel1050

Kullanıcı
arkadaslar bır arastırın deneyın bakalım netıcesı nasıl olcak bende merak edıyorum sonucları buraya paylasırsanız herkes bılgı sahıbı olmus olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...