Alin Bendende Bir Bomba :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İRON

Kullanıcı
ister inanın ister inanmayın ama böle vey buna bnezer bir cihaz yda cihazlar bu memmlektte var.ve ordulu tanıdığımın bir aarkadaşında var o makina.ordulu arkadaşlada sürekli konuşurum.rabbimiz nasip ederse şayet yakın bir zaman diliminde o çılgın makinayla tanışacaz görüşecez.
mevlam hiç kimsenin emeklerini zayi eylemesin inş.diyor rabbim yar ve yardımcınız yardımcımız olsun dileklerimle.
hayırlı akşamlar...

ASİAVCI

Kullanıcı
ister inanın ister inanmayın ama böle vey buna bnezer bir ***** yda cihazlar bu memmlektte var.ve ordulu tanıdığımın bir aarkadaşında var o makina.ordulu arkadaşlada sürekli konuşurum.rabbimiz nasip ederse şayet yakın bir zaman diliminde o çılgın makinayla tanışacaz görüşecez.
mevlam hiç kimsenin emeklerini zayi eylemesin inş.diyor rabbim yar ve yardımcınız yardımcımız olsun dileklerimle.
hayırlı akşamlar...
İRON KARDEŞ BU BAHSETTİĞİN ORDULU ...E MSLOĞLU İSE BENDEN TAVSİYE YANINA BİLE YANAŞMA DERİM

karanar

Kullanıcı
sabır selametin anahtarıdır bekleyelim bakalım. ama sonucun değişmeyeceğini biliyorum. bu arada emrah kardeşimizin köyde oluşu ile ilgili herhangi bir küçümsemede bulunmadım sadece o derece bir aletin köy şartlarında üretilmesinin imkansızlığından bahsettim. böyle bir alet bulan adam ne diye milleti bekletip duruyor. herkese cevap vermek yerine şunu yaptım şöyle yaptım dese, buradaki diğer ustalar ve üyeler de Allah razı olsun der, projeyi geliştirmeye çalışır. bu neyin gizemi. herkes bu sektörün gelişmesi için kendini parçalıyor dağda bayırda, evini ailesini ihmal ediyor. gelip burada paylaşıp projesini geliştiriyor. yani ben demek istiyorum ki; bir şey bulan kardeşim, sonucunu illede kendi görmeye çalışmasın, paylaşsın hep beraber çözüm bulalım geliştirelim...

sondurak

Kullanıcı
Karanar kardeşim. Ben ne kadar köyde yasasamda bu konu üzerinde bilgim var. Bunun il veya ilcede yaşamakla alakası yoktur. Uydudan buluyorlarmis beni ilgilendirmez ve en önemlisi de bulduğun her altını yerin altından çıkaracaksın diye birşey yok bu nasip işidir bin yer kazarsin bi tanesinden alırsın nasibinse bana isteyen itimat etsin isteyen etmesin. İsteyen fotoshp desin demesine akıl akıldan üstündür her zaman. Neden çalışma yapamadığımida söyleyeyim ben vardiyalı bir iş sahasında çalışıyorum gece 11 sabah 9 arasi gündüz vakti araziye gidip te anlatma yapamam benim accimdan sıkıntılı olur. Haftaya izne girecek gibiyim ozaman gerekeni paylaşacağım. Acelesi olan veya merakani bastiramayan varsa gelsin kütahyaya bizzat gostereyim. Dediğim gibi arkadaşlar ben kimseyi keyfimden bekletmiuorum kimsenin de ajanı degilim adamı da degilim . KULA KULLUKTA YAPMAM. Yakında Çalışmamı size en ince ayrıntısını anlatacağım ozaman o inanmiyanlarin gözleri fal taşı gibi olacak lütfen itimat etmeyen inanmayan varsa ricam konu içinde yorum yapmasin . olumsuz
,,Sayın Emrah Usta Merhabalar.. Samimi'yetinize inanıyoruz.. Lütfen Olumsuz Olarak Düşündügünüz Yorumlara Takılmayınız.. Forum'da Bazı Olumsuz Davranışta Bulunan Kardeşlerimiz'den Dolayı.. İşi Çözdüm, Diye Konu Açan Kardeşimiz Konusunu Tamam'lamıyor.. O'nedenle Acaba'lara Neden Oluyor..
,,Lütfen Örnek Paylaşım Olması Açısından Konunuza Devam Ediniz,, ..Saygılarımızla..

DRAGON-34

Kullanıcı
allah razi olsun kardeşim çok sagol @M.Yavuz
Emrah kardeşim sen köyde yaşıyorum falan demişsin köylerde yaşayan insanlar bence memleketimizin en akıllı insanları --köyde yaşamak bir eksiklik değil ki hatta üstünlük (yaşam bakımından) sen bizlere bu sistemin esasını söylersen bizler de konuya daha hazır ve vakıf oluruz sanıyorum --Ben uydu sistemlerini gördüm duydum senin ki nasıl bir felsefeyle çalışıyor senden bunun cevap bekliyoruz site sakinleri olarak

berk özdemir

Kullanıcı
Resmi büyültüp yakinlastirirsaniz yerin altındaki altın olduğunu anliyacaksinix şeklinden size anlatmak istediğim tespit yptgm arazide yerin altinda ne olduğunu görüyorum minerali yoksa gerçekten bi para mi var. Bu fotoğrafta çubuklarla tespit ettiğim bir yer ve ardından toprak altından görüntü aldım tespitim dogrumu diye bu şekilde malzemenin görüntüsünü aldım
iyi makinaymış

yucel1050

Kullanıcı
Emrah kardes mıllet bayagı merakta tıpkı benım gıbı bayagı bır ılgı var agzımıza bır parmak bal surdun tadı damagımızda kaldı sabırsızlanıyoruz bılgın olsun kolaylıklar dılerım herkese...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...