Vefat Aliveli44 Kardeşimizi Kaybettik

its78

Vip Üye
Inna lillahi ve Inna ileyhi raciun.
Sevilenlerin vefatı hiç inanılası değil ama hayat gibi ölümde gerçek,
Çok müteessir oldum.
Yaklaşık 10 yıldır mekandayım, bir kaç kere aklıma düştü gidip ziyaret edeyim diyerek ama nasip olmadı.
Alemlerin Rabbi Yüce Allah Teâlâ Rahmetiyle muamele eylesin.
Peygamberlere Sıddıklara Şehidlere komşu eylesin.

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarına sabır diliyorum Roni usta haber verdi ama hâlâ inanasım gelmiyor bekledim biri kötü bir şaka yaptık desin öz kardeşim olsa bukadar üzülürdüm iyiler erken gider ya doğru imiş 😔

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun yakınlarına sabır diliyorum Roni usta haber verdi ama hâlâ inanasım gelmiyor bekledim biri kötü bir şaka yaptık desin öz kardeşim olsa bukadar üzülürdüm iyiler erken gider ya doğru imiş 😔
Beni de roni aradı. Abi doğrumu diye. Yanlış biridir dedim. İnanmak mümkün değildiki. Evet ölüm elbet gelecek. Kime ne zaman belli değil eywallah. Ama kabul edemiyorki insan. Aradım hemen, uzun uzun çaldı telefon. Ohh dedim işi var galiba açamadı , derken. Kızı açtı, abi dedi babam vefat etti. Gayri ihtiyari sen ciddimisin diye sordum, evet abi dedi. Üzülmeyin diye kimseye haber vermedi operasyonu dedi. Ağlamadan kapadım ama, sonra tutamadım kendimi. Hastaydı ama, kalbi ile ilgili birşey yoktu. Hiç bahsetmedi. Hala etkisindeyim. Kendi adına açtığı sayfası vardı sitede, bulamadım konuyu. Silmiş kendi sayfasını. Beraber bir resmimiz vardı. Aradım taradım bulamadım. Diyecek söz yok. Gerçekten yok.

balkaya34

Kullanıcı
Beni de roni aradı. Abi doğrumu diye. Yanlış biridir dedim. İnanmak mümkün değildiki. Evet ölüm elbet gelecek. Kime ne zaman belli değil eywallah. Ama kabul edemiyorki insan. Aradım hemen, uzun uzun çaldı telefon. Ohh dedim işi var galiba açamadı , derken. Kızı açtı, abi dedi babam vefat etti. Gayri ihtiyari sen ciddimisin diye sordum, evet abi dedi. Üzülmeyin diye kimseye haber vermedi operasyonu dedi. Ağlamadan kapadım ama, sonra tutamadım kendimi. Hastaydı ama, kalbi ile ilgili birşey yoktu. Hiç bahsetmedi. Hala etkisindeyim. Kendi adına açtığı sayfası vardı sitede, bulamadım konuyu. Silmiş kendi sayfasını. Beraber bir resmimiz vardı. Aradım taradım
Insan inanamıyor,,
Dunyalar senin olsa ne fayda ,
Işte geldik gitdik ,,,,,
,,Bir yiğit 40 yılda gelir dünyaya,
,,Onuda bağrına bas yalan dünya,
Diyor Aşık Mahzuni ,

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230504-230525_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230504-230525_WhatsApp.jpg
    574 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:

TRUVA

Admin
Şok oldum dondum kaldim. Parmaklarım yazamadı iki kelime konu başlığına baktım öylesine sanki zaman durmuş gibi. Allah rahmet eylesin.mekani cennet olsun. Yakınlarına Allah sabır versin .sitemizin başı sağolsun. Çok kötü oldum ya. Inanmak gelmiyor içinden. 😢