Allah'ım Sen Nelere Kadirsin | Define işaretleri ve anlamları

Allah'ım Sen Nelere Kadirsin

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
EY BENİ ADEM ! KUŞ KADAR MI ALLAH'I TANIYAMADIN ? ONU TESBİH ETMEKTEN NEFSİNİ MAHRUM ETTİN !
Göklerde ve yerde bulunanlarla dizi dizi kuşların ALLAH’ı tesbih ettiklerini görmez misin ? Her biri kendi duasını ve tesbihini bilmiştir. ALLAH onların yapmakta olduklarını hakkıyla bilir. ( Nur Suresi, 41 )

TEVFiK

Vip Üye
EY BENİ ADEM ! KUŞ KADAR MI ALLAH'I TANIYAMADIN ?(ağla) ONU TESBİH ETMEKTEN NEFSİNİ MAHRUM ETTİN !(ağla)
Göklerde ve yerde bulunanlarla dizi dizi kuşların ALLAH’ı tesbih ettiklerini görmez misin ?(ağla) Her biri kendi duasını ve tesbihini bilmiştir. ALLAH onların yapmakta olduklarını hakkıyla bilir.(beğendim) ( Nur Suresi, 41 )
Allah Razı Olsun Sayın Ustam bende böyle görüpte okuduğum zaman kendi,kendime düşünür oluyorum ben bu zaman kadar hep Boşuna yaşamışım diye.(ağla) hep dünya işleri ile uğraşıp duruyorum bu kadar dünya işi ile uğraşacağıma Öbür dünya işleri için Hazırlık yapsam olmazmıydı.diye.(ağla) Allah yar ve yardımcımız Olsun İnşallah.

MAVRAN

Super Moderatör
Her canlı gendince YARADANINI bilir ve ona Tesbih ve Zikir eder. ALLAHIM bizleri SENİ anmaktan alıkoyan ne varsa onlardan uzak tut. Seni çokça Ananlardan eyle. Amin.
Tevfik Abi Seni ALLAH İÇİN ÇOK. Seviyorum. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.

TEVFiK

Vip Üye
Her canlı gendince YARADANINI bilir ve ona Tesbih ve Zikir eder. ALLAHIM bizleri SENİ anmaktan alıkoyan ne varsa onlardan uzak tut. Seni çokça Ananlardan eyle. Amin.
Tevfik Abi Seni ALLAH İÇİN ÇOK. Seviyorum. ALLAH SENDEN RAZI OLSUN.
S.a. Sayın Ustam Allah Siz'den'de Razı Olsun bende Sizi çok Seviyor ve Saygı duyuyorum.

TEVFiK

Vip Üye
EY BENİ ADEM ! KUŞ KADAR MI ALLAH'I TANIYAMADIN ? ONU TESBİH ETMEKTEN NEFSİNİ MAHRUM ETTİN !
Göklerde ve yerde bulunanlarla dizi dizi kuşların ALLAH’ı tesbih ettiklerini görmez misin ? Her biri kendi duasını ve tesbihini bilmiştir. ALLAH onların yapmakta olduklarını hakkıyla bilir. ( Nur Suresi, 41 )
..(ağla) (Allah1 c.c) (kuş)(Allah1 c.c)