Allah'm Israili Ve Onun Destekçilerini Yok Et!!!

karanar

Kullanıcı

Rab Teala, israilin vahşeti altında ezilen müslüman kardeşlerimize yardım etsin inşaallah. tez zamanda o terörist ülkeyi helak etsin. amin

saidzeyd

Kullanıcı

Allah'ım! Ümmetin suskunluğunu Sana şikâyet ediyorum!"
Ben ki kocamış bir yaşlıyım. Kurumuş iki elim, ne kalem tutuyor ne de silah! Sesimle yeri inletecek güçte bir hatip de değilim! Ben ki saçları ağarmış, ömrümün son demlerinde, türlü hastalıkların yıktığı ve üzerinde zamanın belâlarının estiği biriyim! Tek isteğim, benim gibi Müslümanların zaaf ve aczinden müteessir olanların yazmasıdır!

Siz ey Müslümanlar! Suskun ve aciz, helâk olmuş ölüler! Hâlâ kalpleriniz sızlamıyor mu, başımıza gelen bu acı felâketler karşısında? Bir halk yok mu? Hiç mi kimse yok, Allah için ve ümmetin namusu için kızacak?

Şerefli direnişçilerken, bizleri katil teröristler olarak ilan edenlere karşı duracak! Bu ümmet utanmaz mı, şerefi çiğnenirken? Siyonist katilleri ve uluslararası işbirlikçilerini görmezden gelirken! Omuzlarımıza el verecek ve gözyaşlarımızı silecek bir bakış!

Bu ümmetin kurumları, sivil güçleri, partileri, teşkilâtları ve bariz şahsiyetleri, Allah için kızmaz mı?
Tümü birden sokaklara dökülüp, bizim için dua etmeye; "Ey Rabbimiz! Gücümüzü topla, zaafımızı gider ve mü'min kullarına yardım et!" diye çağıramaz mı? Buna da mı gücünüz yetmiyor?
Yakında bizim büyük ölümlerimizi duyacaksınız, o zaman alınlarımızda şu yazılacak:
"Bizler direndik! İleri atıldık ve kaçmadık!" Ve bizimle birlikte çocuklarımız, kadınlarımız, yaşlılarımız ve gençlerimiz ölecek! Onları, bu suspus ve bön ümmete yakıt yapacağız!
Bizden, teslim olmamızı ve beyaz bayrak dikmemizi beklemeyin! Çünkü biz, bunu yapsak da öleceğimizi biliyoruz. Bırakın savaşçı onuruyla ölelim! Dilerseniz bizimle olun, elinizden geldiğince, öcümüzü sizden her biri boynuna taksın!Dilerseniz bize acıyarak ölümümüzü izleyin!

Temennimiz, Allah'ın, emaneti savsaklayan herkesten kısas almasıdır!Umarız bizim aleyhimize olmazsınız! Allah aşkına, bari aleyhimize olmayın!

Ey ümmetin liderleri, ey ümmetin halkları!

Allah'ım! Sana şikâyette bulunuyorum... Sana şikâyette bulunuyorum... Gücümün azlığını, imkânımın yetersizliğini ve insanlara karşı zaafımı Sana şikâyet ediyorum. Sen mustazafların Rabbisin... Sen bizim Rabbimizsin... Bizi kime bırakıyorsun? Bize cehennem olacak uzaklara mı? Veya düşmana mı?

Allah'ım! Akıtılan kanlar, dokunulan ırzlar, çiğnenen hürmetler, yetim bırakılan çocuklar, oğlunu yitirmiş anneler, dul kalmış kadınlar, yıkılmış evler ve ifsad edilmiş ekinler aşkına Sana şikâyette bulunuyorum.Sana şikâyette bulunuyorum! Gücümüz dağıldı... Birliğimiz bozuldu... Yollarımız ayrıldı...Halkımızın zaafını ve ümmetimizin bize yardım edip, düşmanı yenmedeki aczini Sana şikâyet ediyoruz."

ALLAH'IM SEN israil VE yandaşlarını KAHHAR İSİNLE KAHREYLE

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Rabbim zalim siyonistleri ve uşaklarını yerle bir edecek bir Musa gönder. Firavunun sarayını başına geçirecek Musa olursa inşaallah bizlerde Musa'nın kardeşi Harun olduğumuz bilincine varırız. Bizlere İslam şuuru içinde ümmet bilinci ver.
Çeşitli ümmet çoğrafyasında meshepsel ve ırksal çatışmaları sorun olarak önümüze süren kafirlerin oyunlarına alet olmaktan kurtar ya Rabbim.
Siyonist zalimlerin oyunlarını bozarak, kardeşine tekbir getirerek ateş eden gafillerin namnularını büyük bir uyanışla zalimlerin üzerine doğrult. Oyun bozanların en büyüğü Sensin Ya Rabbim.
Zalim oldukları kadar hainde olan siyonistleri yerle bir ederken, dili tutulmuş gaflet uykusuna dalmış, ümmetin ezilmesiyle tahtlarını yükseklere taşımaya çalışanları ümmetin vijdanında kurulmuş idam sehbalarında sallandırmayı nasip et. Bu idam sehbaları, bu saltanat düşkünlerinin uyanışına vesile et ve bu uyanışla zalimlere karşı mücadele şuuru ver.
Duaları duyan ve ol emrinle olmasını sağlıyacak ibadetlerimizin sahibi Sensin Ya Rabbim.
Mekanda ve dünyanın dört bir yanında Müslüman kardeşleri için dua edenleri duy Ya Rabbim.
Acizliğimizle Sadece Sana Yalvarıyoruz... Amin Amin Amin Velhemdulillahi Rabbil Alemin... Amin
Tüm Ezilen Müslümanlar, Soydaşlarımız ve Filistinli Kardeşlerimiz İçin Fetih Suresini bol bol okuyalım. Gücümüz yetmiyorsa buğz edip, zalimlere en gür sesimizle zalim olduklarını haykıralım...

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Allah azze ve celle kahretsin onları, Ağaçların dile geldiği o günü onlara tez vakitte göstersin inş.
soysuz hain xxxler,Allah sizi mahvetsin kahretsin inş.
soyunuz kurusun, Allah c.c size yeni adolflar yollasın inş.

tüm israil yönetiminin soyunu s....

küfür için forum üyelernden özür dilerim. (aramızda israilli varsa,ondan dilemiyorum)
@BoZKurT ustam lütfen tekrarlanmasın. Arkadaşlar unutmuyalım dua zamanı, lütfen sakin olalım. aliveli44

Moderatör tarafında düzenlendi:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
u7a9a2yv.jpg
bu sorunun tek ilacı;
Başka türlü ne bu akan kanlar durur nede bu coğrafyaya huzur gelir. Kudurmuş ve azgın bir ruh haliyle pervasısca müslüman kanı döken siyonist katillerin ,anladığı dilden konuşmak ve hakkettikleri dersi vermek, Şanlı Türk Ordusunun kahredici iradesi ve ezici demir yumruğu ile ancak mümkün olacaktır. Zira bölgede buna muktedir olabilecek yetenek ve kabiliyette başka bir ordu ve devlet maalesef yoktur.
Müslüman kanı dökmeyi cihat sanan guruplar, Siyonizmin maşası olmuş Amerikanın kuklalığını yapan ve üç maymunu oynayan petrol zavallıları akan kanlarda en az israil iti kadar sorumluluk sahibidirler.
Allah ın yardımı müslümanların üzerine olsun. İnşallah nusret ve zafer yakındır.
u3epyhym.jpg