Altın Arama | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Pikniğe gitmişim
Mangalı yelliyorum
Paçaları sıvamışım
Bu halimi bi hayal edin 🤣
Haa atlet üstümde 🤩
@KANAS_USTA @Lacivert24
@A21MEDLi @gıral @MAVRAN ustalarım
Çok rahat hayal edebilirler
🥳😅
Gızım hele şu merete 2 kürek kum at
Diyorum
Baabaa abim atsın diyor
Gızım kurban olduğum
Görmüyor mu abin semaveri yakıyıı
Hele at at
3-5 Gr daha bulak yeter 🤣 🥳 🤣
Sonra Aliveli ustam nehir kenarında daha uygun yer ararken diğer ustalarımı kendi makinalarına kum atarken buluyor :)

gıral

Vip Üye
Öncelikle @ aliveli ustama teşekkür ediyorum bu konuya değindiği için. Bu işe bir yıldır zaman ayırıyorum Karadeniz'de köye yakın orman içinde akan derede olan bütün toprağı elekten geçirdim öyle ki Muhtar jandarmaya beni ihbar etti jenderme geldi ne ediyorsun böyle diye sordu anlattım, hele bir çay koy dedi çimene uzandı önce yaptığın iş yasal değil dedi bende kanunda yasak olan yerini söyleyin dedim biraz zorladı Avukat yeğeni aradım o jenderme Kom konuşunca işin seyiri değişti ve sonunda muhabbete geldik. Kardeşim birşey buldun mu diye sordu bende nerede komutanım boşa eliyoruz toprağı dedim yikatığım toprağı görünce Yorma kendini boşa bu işten ekmek çıkmaz dedi ve gitti.
Yani bir derede olan toprağı yıkadım elde hiç, bu arkadaş ne anlatıyor 10 Gr filan. Ben inanmadım sanırım bunlar elek reklam yapıyorlar.
usta buiş çok sabır ister yerine denk gelirsen elbette çıkar bumümkün
yok gelmezsen dereyideyil dağı elesen boş
önce panla numune alıp bak derelerden
baktığın yerler virajlar olsun suyun doğalyolla biriktirme ihtimali olan yerler olsun
varsa kaydadeyer bişe kurarsın savağı elersin
numune bakmadan kendiniyorma usta