Altına En Yakın Maden Hangisidir

TEVFiK

Vip Üye
evet arkadaşlar altına en yakın maden hangididir özellik olarak her üye arkadaştan katılım bekliyorum tşklr
S.a. ben her madeni ve her maden parayı test ettiğimde altına en yakın madenin mavzer mermisinin kovanı olan pirinç olduğunu biliyorum..mesela bir 50 krş'mu daha iletgendir.veya 1 liramı daha iletgendir.buna benzer kuruşları dahi ayırt edebiliyorum.;) tabii bunuda Sayın Asiavcı Ustam daha iyisini bilir derim.Saygılar.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
asi usta biz altını tanımakta zorlanıyoruz.:D senin gibi her tarafından fışkıranlar dan değilizki ,en yakın olanını bilelim.
konuyu boşuna açmamışsındır.bunun altından çıkacak olanı merak ediyorum. sen meramını tam olarak anlatırsan,katkı yapacak arkadaşlarımız olacak gibi görünüyor.

AYAN

Kullanıcı
Kurşun “…yedi metal içinde altına, kurşundan daha yakın maden yoktur. Çünkü bilgelere göre cıva, sallanan cıva, bakır, kurşun gibi maddeler, maddeler arasında iksirlik derecesindedir. Kurşunun ruh özelliği madde özelliğine göre galip olduğu için, kurşun altına diğer maddelerden daha yakındır…”

ASİAVCI

Kullanıcı
Kurşun “…yedi metal içinde altına, kurşundan daha yakın maden yoktur. Çünkü bilgelere göre cıva, sallanan cıva, bakır, kurşun gibi maddeler, maddeler arasında iksirlik derecesindedir. Kurşunun ruh özelliği madde özelliğine göre galip olduğu için, kurşun altına diğer maddelerden daha yakındır…”
eyvallah