Ameca kullanici hk. | Define işaretleri ve anlamları

Ameca kullanici hk.

kocyigit01

Usta
Super Moderatör
seviyesiz, argo ve asagilaci sozler kullanarak insanlari tehdit etmistir. bundan dolayi ameca adli kullanici yasaklanmistir.
kendisi daha once defalarca kez baska konulardan tarafimca uyarilmisti.
ayrica buna benzer hareketinden dolayi daha onceden de yasaklanmisti. bu tur davranisi yine son olmayacagini dusunuyorum.
Allah kendisini islah eylesin.

A21MEDLi

Admin
eline sağlık,iyi etmişsin..bundan sonra hangi nikle girdiğini fark etsen yorumunda hakaret olsun veya olmazsın, sil ve banla.
bu defa-bu defa düzelir umuduyla sesiz kalınca..o yine bildiğini okuyor..

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Evet o kişi. Bu kişinin rahatsızlığı var ama (bana göre doğru olmamasına rağmen ) hoşgörü gösterildi. Kendini mehdi bile ilan etti. Daha önce söylemiştim aynı şey gene olacak diye fakat bu güne kadar müdahale edilmedi. Yazdıklarında kötü bir şey olmayabilir ama bunun yapısı böyle değişmesini beklemek yanlış bir düşünce. Bu gün olmazsa yarın yapacak. Neyse banlanmış artık fazla konuşmaya gerek yok.

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
seviyesiz, argo ve asagilaci sozler kullanarak insanlari tehdit etmistir. bundan dolayi ameca adli kullanici yasaklanmistir.
kendisi daha once defalarca kez baska konulardan tarafimca uyarilmisti.
ayrica buna benzer hareketinden dolayi daha onceden de yasaklanmisti. bu tur davranisi yine son olmayacagini dusunuyorum.
Allah kendisini islah eylesin.
Eline koluna sağlık. Hiç dert etme biz alışkınız böyle şeylere. Bizim ufak çocuklar bile bundan daha olgun ve oturaklı.

Biri bana yorgunum dostlarım yorgunum artık parçasını çalllsııınnnnn
İftardan sonra gel ben abeme çay verem sen boşver bunları. Bu şıba siba sıva mala bilmem ne bitmez bu ekonomik özürlü. Beyin nöronları hasar görmüş veya çalışmıyor yoksa böyle 10 yaşında ki çocuk gibi davranmazdı. Muhtemelen yüksek bi gamaya maruz kalmış 😂😂😂😂
Neyse sen onu bunu boş ver abe heyran. Çaya sanamı gelek sen mi gelecen. Birimizden biri misafir olacak. @A21MEDLi abem sende niye ses yok yaklaş hele. Çaydan mı kaçıyon yoksa 😂

A21MEDLi

Admin
Eline koluna sağlık. Hiç dert etme biz alışkınız böyle şeylere. Bizim ufak çocuklar bile bundan daha olgun ve oturaklı.

İftardan sonra gel ben abeme çay verem sen boşver bunları. Bu şıba siba sıva mala bilmem ne bitmez bu ekonomik özürlü. Beyin nöronları hasar görmüş veya çalışmıyor yoksa böyle 10 yaşında ki çocuk gibi davranmazdı. Muhtemelen yüksek bi gamaya maruz kalmış 😂😂😂😂
Neyse sen onu bunu boş ver abe heyran. Çaya sanamı gelek sen mi gelecen. Birimizden biri misafir olacak. @A21MEDLi abem sende niye ses yok yaklaş hele. Çaydan mı kaçıyon yoksa 😂
Millet Oruçludur bu polemikten şimdilik uzağım.. saat 23 de görüşek.. 😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

Gardaşım ben emrinizdeyim bende çay mangal bitmez 😂 iki gözümsün