Android Bildirimler Gelmiyor,whatsapp Bildirimler Gelmiyor,facebook Bildirimler Gelmiyor Çözümü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Android Bildirimler Gelmiyor,whatsapp Bildirimler Gelmiyor,facebook Bildirimler Gelmiyor Çözümü

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
4df539c28a277edc7c7dfd5ea523b38e.jpg
1af2ab3937785a995a7028b0aef3577c.jpg

Bozkurt - Mekanı (Tapatalk ile) mobil takip ediyor.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Hocam tapa da üc tane üye giris imkani var.Gmail,foruma ilk üyelik yaptigim gmx ve facebook.Facebook haricinde hepsini denedim.Her iki ayari da kontrol ettim.Baska bir sey akliniza gelirse lütfen buraya yazin.Belki e-mail ayarlarinda bir sorun var,ama az önce belirttigim gibi sadece tapa da sorun yasiyorum.Son care olarak tüm ayarlari silip tekrardan yüklemek kaliyor.

☆$☆
2 resim ekledim. Ayarlar böylemi ?

gökhan424242424

Kullanıcı
2 resim ekledim. Ayarlar böylemi ?

Hocam anlamadigim bir sebepten dolayi bildirim geldi.Bu konuya abone oldugumdan olabilir mi?Bir aboneligi kaldirayim bakalim tekrar gelecek mi,size zahmet bi daha alintilarmisiniz beni.

☆$☆

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Hocam anlamadigim bir sebepten dolayi bildirim geldi.Bu konuya abone oldugumdan olabilir mi?Bir aboneligi kaldirayim bakalim tekrar gelecek mi,size zahmet bi daha alintilarmisiniz beni.

☆$☆

siz ekledıgım resımlerdeki ayarları yapmamış olabılırsınız.resımdekı ayarlar sızde mevcutmu ?

gökhan424242424

Kullanıcı
hadi inş düzelir, demekki vurdurmak gerekiyormuş,senin marş da sorun varmış :D
Hocam kontrol ettim resimdeki tüm veriler ayni ama diger forumdaki veriler farkli.Belki vbullet kullandiklarindan dolayi veya gerekli eklentilerin eksik oldugundandir.Genel bir sorundan cok o forumun eksikligi oldugunu tahmin ediyorum.Olsun yeni bir foruma üye oldum en azindan.Tekrardan tesekkür ederim:)

☆$☆

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Hocam kontrol ettim resimdeki tüm veriler ayni ama diger forumdaki veriler farkli.Belki vbullet kullandiklarindan dolayi veya gerekli eklentilerin eksik oldugundandir.Genel bir sorundan cok o forumun eksikligi oldugunu tahmin ediyorum.Olsun yeni bir foruma üye oldum en azindan.Tekrardan tesekkür ederim:)

☆$☆

vbulletin lerde eklenti ile çalışıyor tapatalk, evet muhtemelen bununla alakalı demekkı.
birde o forum uzerındekı bıldırımlerı kontrol et forum ahıbınede bılgı ver, guncelleme veya yenileme yapsın sunucuda.

gökhan424242424

Kullanıcı
vbulletin lerde eklenti ile çalışıyor tapatalk, evet muhtemelen bununla alakalı demekkı.
birde o forum uzerındekı bıldırımlerı kontrol et forum ahıbınede bılgı ver, guncelleme veya yenileme yapsın sunucuda.
"O forum üzerindeki bildirimleri kontrol et"diye yazmissiniz tapatalk ayarlarini kontrol ettim zaten baska bir seyse lütfen detayli yazin(bu islerde pek bilgi sahibi degilim).
Forum smoduna detayli bir mesaj attim(bana gönderdiginiz resimleri).

☆$☆