Ankara Diyorum Mangal Diyorum | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Diyorum Mangal Diyorum

xenon

Kullanıcı
Hayırlı günler dostlar uzun bir aradan sonra selamlar olsun işlerin yogunlugundan dolayı uzakdan bakma imkanım oldu 1 haftaya kadar Ankarada olacagım nasip olursa bölgemde ufak bir işim kaldı şöyle deniz biraz şahlandıkdan sonra denizde kaybolanların bir kısmını bulmak için ;) sonrasında ankarada olacagım arzu ederseniz geldigim ilk hafta hepberaber hasret gideririz Ankara ekibi ne dersiniz bu teklifime görüşmek üzere selamlar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
hayırlısı ile bir gel bakalım. sonrası kolay olur inşaallah. is kokmayı özlemeyenimiz olmaz sanırım.
mangal keyfini ankara ile de sınırlamayalım istersen. sende mekan geniş ,gönüllerimiz de geniş olduğuna göre,hafta sonu da olacağına göre, şehir dışından katılmak isteyen arkadaşlarımıza da bu vesile ile,bekleriz ,şeref konuğumuz olmak isteyenler buyursun demiş olalım.

ikizceli

Vip Üye
onur duyarız metmeh kardeş. arkadaşımız dönsün . zaman belirlenince buradan duyurulur.

ikizceli

Vip Üye
sevgili flas ,
sen taaa kağızmandan bizleri ziyarete gelmek istersin de ,yerlerin en güzeli sana tahsis edilmezmi.
bizleri bahtiyar edersin.
gerçek bir misafirperliğin olduğu yerde çok söze de ihtiyaç yoktur....

flash3606

Kullanıcı
Aslında şuan bende Ankaradayım ustam ama bu değerli düşüncen için çok mutlu oldum.Kağızman dan gelsem belki bu kadar hevesli olmazdım o derece.Sanirsam sitenin en genç üyelerinden biriyim(23).bunun ayrı bi hevesi var.sizleri tanimak aynı ortamda bulunmak çok mutlu eder.

ikizceli

Vip Üye
onca yol diyordum. burada olman katılımını kolaylaştıracağı için sevindim.
inşaallah şartlar uygun olur da ,buluşuruz. genç bir kardeşimizle tanışmak kaynaşmak bizleri de mutlu edecektir. sağlıcakla.