Ankara toplantısı

**seyyah**

Kullanıcı
süper bir fikir sizin gibi değerli dostlarla beraber bir oortamda bulunmaktan onuur duyarım ve benim kendimce geliştirtiğim süper çubuklar ve hedf şaşmazları deneme şanı ve arkadaş tecrübesi ve kendini gösterrme şansı olacak(keyif)eğer zaman uygunsa ve bir iş,aksilik çıkmasa inşallah orada olacam herkese başarılar:D

METİN

Kullanıcı
öncelikle kardeşimizin başı sağolsun
yakınlarına sabırlar dilerim. İKİZCELİ dostumun
bu konuya agırlık verdiği için kendisine özellikle teşekkürlerimi sunarım
toplanma tarihi kesin net belli olduğunda işlerim yoğun olmas ise
bende gelmeyi düşünüyorum.
deneme alanı şahıs arazisi olursa kimsenin başı ağrımaz
............hangi arkadaşımızın araszisinde toplanılacak ise bu arkadaşımız
.............gömülecek nesneleri bir ay önce gömmesi gerekir
.............gömülen nesnelerin biribirine olan uzaklıkları 10m den yakın olmamalı
.............nesnenin gömüleceği çukura önce biraz su dökülüp gömülmesi gerekir
.............deneme alanı düz olması gerekir çünki engebeli araziye dağınık şekilde
gömülme durumunda çekim hataları çekim zorluğu ile karşılaşılır.
............hangi arkadaşımız olursa olsun bu toplantıyı bir sınav olarak görmemesi gerekirir
...........çukurun birine üç vy dört çeşit metal gömülürse çubukla ayrım konusu hakkındada
..........bilgi ve tejrübe edinmiş oluruz
NOT:bizi misafir edecek olan arkadaşımız maddi bir harcama yaptığında bu toplantıda
herkez elini cebine atması gerekir..............saygılarımla
hatam veya kusurum oldu ise şimdiden özür dilerim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
hatırlarsanız bizler geçenlerdeki etkinliğimizi, sıra blokların ,önünde yüzlerce dairenin izlediği bir alanda yaptık. hiç bir sorun olmadı.
herkes çevresindeki insanların yapısını iyi bilirse sorun olmaz.türkiyenin b,ir çok yerinden bölgesine teşrif etmiş misafirleri ve ,oradaki komşusunu madara edecek zihniyetin olduğu bölgeyede davet edilmek istemeyiz değilmi. kişi önce kendinden ve çevresinden emin olmalı. aksi durumda yaşanacak mahcubiyetle kalırız. engellenmiş olmaktan başka hiç bir yaptırım olmaz. su tespitine geldik,ne yapabilirler. böyle bir durumu ne yaşayan nede yaşatan olmayalım. güzelim ortama ve beklentilere bir helal gelecek durum yaşamayı istemeyiz.

benden çok değerli site arkadaşlarıma bir tavsiye, kolluk güçleri ile nahoş karşılaşmalarınız olursa; hiç bir zaman ben define arıyorum sakın ola sakın demeyin. arıyorsanız bile bu dedenizi soyan çetenin sakladığı para olsun ve dedeniz de son noktasını üç aşağı beş yukarı gezindiğiniz nokta olarak tahmin etsin ! ;)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
muhterem METİN ustam, ÖNCELİKLE KONUYA KATILIMDAN DUYDUĞUM MEMNUNİYETİ İFADE ETMEK İSTERİM.
etkinliğe katılma arzunuz ve fikirlerinizi beyan etmeniz, katılımın sayısal ve istenilen kalitede olacağının ,açık bir ön belirtisi olarak görüyorum.
fikirleriniz ,arkadaşlarımızdan beklediğimiz bir düzeyde. herkes bu şekilde açık beyan ederse,eminimki, hepimizce kabul gören ,ve istediğimiz neticeye ulaşmamızı sağlayan bir seviyeyi de yakalamış oluruz.
düşüncelerimizde tek farklılık,ben ,imkan olursa,medeniyetlerden günümüze bozulmadan gelmiş yerleri tercih ediyorum.neden,
bizleri esas ilgilendiren alanlar olduğu için. bunun yakın bir yerinde sizin tarif ettiğiniz şekilde çalışmalarda ilave edilebilir. böyle bir imkanımız olmazsa,tepkilerin şeklini farklı madenler üzerinde açıktada yapmak mümkün. her ustamız kendince geliştirdiği sistemle ,katılımcılarımızı bilgilendirebilir. birlikte güzel kazanımlar elde edilebilir.
önümüzdeki günlerde yer konusunda ,öneriler gelmesini umuyorum.
benim uygun yerim var ama.uzaklığı nedeniyle teklif bile etmiyorum. iç bölgelerde olması ,katılım açısında daha uygun olacaktır.
zamanınız var. inşaallah bir iki babayiğidimiz çıkar.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
öncelikle kardeşimizin başı sağolsun
yakınlarına sabırlar dilerim. İKİZCELİ dostumun
bu konuya agırlık verdiği için kendisine özellikle teşekkürlerimi sunarım
toplanma tarihi kesin net belli olduğunda işlerim yoğun olmas ise
bende gelmeyi düşünüyorum.
deneme alanı şahıs arazisi olursa kimsenin başı ağrımaz
............hangi arkadaşımızın araszisinde toplanılacak ise bu arkadaşımız
.............gömülecek nesneleri bir ay önce gömmesi gerekir
.............gömülen nesnelerin biribirine olan uzaklıkları 10m den yakın olmamalı
.............nesnenin gömüleceği çukura önce biraz su dökülüp gömülmesi gerekir
.............deneme alanı düz olması gerekir çünki engebeli araziye dağınık şekilde
gömülme durumunda çekim hataları çekim zorluğu ile karşılaşılır.
............hangi arkadaşımız olursa olsun bu toplantıyı bir sınav olarak görmemesi gerekirir
...........çukurun birine üç vy dört çeşit metal gömülürse çubukla ayrım konusu hakkındada
..........bilgi ve tejrübe edinmiş oluruz
NOT:bizi misafir edecek olan arkadaşımız maddi bir harcama yaptığında bu toplantıda
herkez elini cebine atması gerekir..............saygılarımla
hatam veya kusurum oldu ise şimdiden özür dilerim
ustam güzel temenilerin için teşekkür ederim sizide aramızda görmeyi arzu ederiz alanın hazırlanmasın da sizinde tecrübelerinizden yararlanmayı şahsım adına isterim görüşmek umuduyla.

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
cümleten,ümmeten hayırlı akşamlar,hayırlı formlar.güzel sitemizin değerli ve güzel insanları pek kıymetli ustalarım en kalbi duygularımla selamlıyorum önceki toplantıda olduğu gibi inşeellah bu organizasyondanda başarı ve yüz akı ile çıkacağınızdan hiç şüphem yok.bende bu tolantıda bulunmayı istiyom.tabi konuyu takip ediyom.inşeellah orda olmak için tüm şartları zorlucam.değerli ve kıymetli bilgilerinizden herkesle beraber faydalanırız.yetişrsede benimde sizlere bir kaç süprizim olucak.tabi konumuz dahilinde çubuklar üzerine.şimdilik bu kadar .ALLAHA emanet olalım.