Ankara Ve Kervan07 Ustalarımız | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ankara Ve Kervan07 Ustalarımız

Kervan07

Admin
zorlu hayat şartlarında mücadele ederken,benim için kıymetli zamanınızdan ödün vererek,klavyeye tuşladığınız her bir harf için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim...tebrikleriniz ve güzel temennileriniz beni onure etti...
beni VİP ile taçlandıran sevgili saygı değer @aliveli44 ustamın ve sitemizin genç,dinamik,adaletli,terbiyeli,efendi ve en önemlisi bizlere değer veren ve sahip çıkan çok kıymetli site yöneticisi @BoZKurT ustama teşekkürü boç bilirim..

iyiki varsınız ve iyiki burdayız
sevgi ve saygılarımla kervan07

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
cümleten,ümmeten hayırlı formlar.İNŞEELLAH hepiniz iyisinizdir.değerli ustalarım ve değerli ailemizin değerli üyeleri acizane ben bu iki değerli ankara ve kervan7 ustalarıma en içten kalbi duygularla başarılar diliyorum.ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN İNŞEELLAH.nice hayırlı bereketli bilgi ve fikir paylaşımları RABBİM nasip etsin amin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
zorlu hayat şartlarında mücadele ederken,benim için kıymetli zamanınızdan ödün vererek,klavyeye tuşladığınız her bir harf için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim...tebrikleriniz ve güzel temennileriniz beni onure etti...
beni VİP ile taçlandıran sevgili saygı değer @aliveli44 ustamın ve sitemizin genç,dinamik,adaletli,terbiyeli,efendi ve en önemlisi bizlere değer veren ve sahip çıkan çok kıymetli site yöneticisi @BoZKurT ustama teşekkürü boç bilirim..

iyiki varsınız ve iyiki burdayız
sevgi ve saygılarımla kervan07
Saygı değer @kervan07 ustam
Bu sadece benim veya mekanda yönetimde olan her hangi bir ustamızın kararı değildir
Bir ustamız yönetime girecek arkadaşı önerir
Yönetimde ki katılımcıların fikirleri alındıktan sonra
Çoğunluğun dediği yapılır
Yani önerildiniz katılımcıların tamamı uygun gördü
Sadece benim marifetim değil :D
Artık sizde yönetimdesiniz
Hayırlı uğurlu olsun
Önerilerinizi bekleriz ;)

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
arkadaşlara çok teşekkürler ederim mesele rütbelerde degil önemli olan kalplerdeki güzellikler arkadaşlar gerisi hikaye ben sosyal ve siyasi yerlerde çok görevler ve rütbeler aldık önemli olan gönüllerdeki rütbeler .