Ankara yüksek ihtisas hastanesindeyim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
öğlede misafirlerim geldi. konuyu yeni öğrenmiş bulunuyorum.kardeşimizi aradım ama ulaşamadım.
kendilerine geçmiş olsun hastamıza acil şifalar dileklerimi iletirken,mesajımı veya aradığımı görürse ,bana dönmesini beklerim.

ikizceli

Vip Üye
bozkurt kardeşimle şimdi görüştüm. hastamız yoğun bakımda yatıyor.düne göre biraz daha iyi konumda ,yarın uzman hekimler gerekli tetkikleri yaptıktan sonra hastalığın durumu daha anlaşılır hale gelecektir.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bozkurt kardeşimin kayınpederi, muhterem abimizi bizzat tanıma şansım oldu, kendisinin bir kaç gün misafiri de oldum. çok babacan, muhabbetli, misafirperver canayakın, dürüst, güzel bir abimiz.

bozkurt kardeşimle bu akşam konuştum ve şu an bilincinin açık ve uyanık, ama malesef halen yoğun bakımda olduğunu, yarın doktorların ne yapılacağına karar vereceğini bana bildirdi. en tez zamanda acil şifalar diliyorum. dualarımız değerli abimiz için...

inşallah forum olarak olumlu gelişmeler duymayı bekliyoruz.

divan

Kullanıcı
bozkurt kardeşimin kayınpederi, muhterem abimizi bizzat tanıma şansım oldu, kendisinin bir kaç gün misafiri de oldum. çok babacan, muhabbetli, misafirperver canayakın, dürüst, güzel bir abimiz.

bozkurt kardeşimle bu akşam konuştum ve şu an bilincinin açık ve uyanık, ama malesef halen yoğun bakımda olduğunu, yarın doktorların ne yapılacağına karar vereceğini bana bildirdi. en tez zamanda acil şifalar diliyorum. dualarımız değerli abimiz için...

inşallah forum olarak olumlu gelişmeler duymayı bekliyoruz.
MEVLAM acil şifalar versin sizlerede sabır versin

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Şimdi BoZKurT ile görüştüm
Kayınbaba sının durumu iyiye gidiyormuş
Kalp ritmi tam düzelmediği için
Bu günde doktorlar emniyet için taburcu etmemişler
İnşaallah yarına güzel haberler alacağız
Her kese selamları var
Duanızı eksik etmeyin arkadaşlar

ikizceli

Vip Üye
bozkurt kardeşimle kayın biraderinden az önce ayrıldım. hastamız oğlunu ayakata karşılamış. ikinci anciodan sonra gayet iyileşme görünmüş. bir ,iki gün ihtiyaten hastahane bekletilmesi uygun görünmüş.