ankara zir vadisi gezisi

KARE(KUKIR)

Kullanıcı
Cevap: ankara zir vadisi gezisi

ankara usta yorgun ve uykusuz olmama rahman gülmekten koptum büyük ihtimal ikizceli ustam gelir gelir bence:)

ersan

Admin

ASI ustam -ikizceli ustami unutmusun almaya bunlari gurdumu ustam da meraklanir bu yere gitmeyi.
ustam cok tesekurler bu gursel yerler icin.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

ASI ustam -ikizceli ustami unutmusun almaya bunlari gurdumu ustam da meraklanir bu yere gitmeyi.
ustam cok tesekurler bu gursel yerler icin.
ersan ustam, boşluk tespiti konusuna kısa bir video koyduk. hem abini hemde çubuk kullanımını görebilirsin. selametle.

kingoctapus

Kullanıcı

aman ustam senide ergenekondan almasınlar zir vadisinde bir sürü mühimmat çıkmıştşı hani

EKE

Kullanıcı

valla bu saatten sonra ancak ''ya ikizceli ustam şu maden aramaya bı el atıverde madenlerın yerını ve derınlıgını bulalım '' dıye alırlar koptum
ha bu arada ustama yaptıgı çalısmadan ötürü çok tesekkur ederım SAYGILAR ustam(alkış)(alkış)(alkış)

xenon

Kullanıcı

aman ustam senide ergenekondan almasınlar zir vadisinde bir sürü mühimmat çıkmıştşı hani
http://www.definemekani.com/ziir-vadisi-istanos-t12066p4.html?t=12066&page=4

Tarihden bu kadar uzak olmayalım arlar ve gözlerimizi açalım! böyle bir yakıştırmayı tarih, toprak, arazi okuma hevesinde olan bir arkadaşımıza yakıştıramadım açıkcası. bu tarz konuların geçmemesi gereken bir aile arkadaşlık ortamı bu forumumuz. ne güzel sohbet muhabbet ve dostluklar kuruyoruz devamını dilerim her ilimizde ve bölgemizde

Son düzenleme: