Anlamı Ne ? Balık Mı?

wolf_52

Kullanıcı
değerli ustlarım güzel yorum yapmışlar yürklerine sağlık.. bende naciz ane gördüklerimi arz edim...çarplı yer g iriş olma ihtimali çok yüksek bir mezar odası baklava dilmi var... girşin ağzın a kurt ve farklı bri bekçi beklyor her 2 side girşe bakar vaziyetde ve haç ve omega işreti yanı sıra A harfide var.. kantimce her bir betimleme birbirni tamlar vaziyetde... ikizceli ustmın dediği gibi.. işciliği ağır bri yer... taşın diyer tarfı yani solu bu resmin soru işreti yaptığım yerleri yoklamakda fayda var... özliklee kara taş da ... boşluk arayın... 2 ci soru işreti zayif bir ihtimal dere içndeki kare taş yoklamakda fayda var.... buralar kapalı alanları verdim .... bri tane daha yer varr.... o da ban a kalsın...saygılarr sevgilerr...

wolf_52

Kullanıcı
bu taşın ustunde karyağdı gibi ufak bri düzlük olması lazım... dışarda koryucu mezarları olması gerek..bu. civarında.....

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Lütfen forum kurallarını okuyunuz
Konu başlığı konu içeriği ile ilgili olmalıdır
Gerekli düzenlemeyi yaptım
Tekrarı halinde süreli uzaklaştırma alabilirsiniz :(
İyi forumlar dilerim @Bekir Uzun ustam
http://www.definemekani.com/forum/konular/forum-kuralları.2/
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli ustlarım güzel yorum yapmışlar yürklerine sağlık.. bende naciz ane gördüklerimi arz edim...çarplı yer g iriş olma ihtimali çok yüksek bir mezar odası baklava dilmi var... girşin ağzın a kurt ve farklı bri bekçi beklyor her 2 side girşe bakar vaziyetde ve haç ve omega işreti yanı sıra A harfide var.. kantimce her bir betimleme birbirni tamlar vaziyetde... ikizceli ustmın dediği gibi.. işciliği ağır bri yer... taşın diyer tarfı yani solu bu resmin soru işreti yaptığım yerleri yoklamakda fayda var... özliklee kara taş da ... boşluk arayın... 2 ci soru işreti zayif bir ihtimal dere içndeki kare taş yoklamakda fayda var.... buralar kapalı alanları verdim .... bri tane daha yer varr.... o da ban a kalsın...saygılarr sevgilerr...
arkadaşımız kolay işi düşünüyor. parayı sormuş:D
sorularımıza da cevap vermemiş. orada o kadar çok olay varki. o suyun içinde kuyu bile var. ama ne bulabilir nede ne anlam taşıdığını bilebilir. burayı açabilecek insan çok güclü olmalı çok. ancak çevresinde bazı bulgulara başarabilirse ulaşabilir.

NOVANDA

Kullanıcı
Burada bir betimleme yapılmış kayada balık yok sadece savaş alanı iskederin ordusu geçmiş ölen komutan

tuşba

Kullanıcı

yer güzel bekir kardeşim. tek kelime ile banko.
çok emin olamadığım,giriş belli olmasın diye,birden fazla yön verir görünümmü verilmiş,yoksa birden fazla girişlimi.
işçiliği bayağı zorlar. zaten onun için suyla ilişkilendirilmiş.
suyun içinde kırmızı ç,izginin ,derin kısmı yani ok istikameti biraz düşürülse ve suyun az olduğu yaz mevsiminde,çizginin kaya tarafı kuruda kalma şansı olurmu. bence olmalı.
geçm,işte boşaltılmadıysa,iyi bir tespit ve resmiyetle devam edilmesi gerekir. sağlıcakla.
bana yakın olsa zevkle gizemini çözmek amacıyla gelebileceğim bir yer.
ahhhhhhhhh ustam çok güzel yine çizimlerde bulunmuşsunuz bu renkli çizimlerin birde anlamı bilsek! hangi renk neyi ifade ediyor?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
buradan napolyon geçmiş. geçtikçe de para para para demiş.
daha ne deseydi kardeşim boş mu deseydi? ne gördüyse onu demiş adamcağız. haksız mı yani?
tek resime bu kadar tüyo yeter. madem yer senin elinde bakidir. o zaman göster bakalım tüm cevresel görüntülerini. bizde yoruma detay katalım.