Arapçadan Tercüme Yapılabilirmi

ASİAVCI

Kullanıcı
mıknatıs diyorum cubuk diyorum kimse demiyorki ne iş bu asi avcı sormayın artık söylemeyeceğimde

Warning

Kullanıcı
mıknatıs diyorum cubuk diyorum kimse demiyorki ne iş bu asi avcı sormayın artık söylemeyeceğimde

Kızdırmayın bi tanecik ağabeylerimizden birini :) :) mesaj alınmıştır Ağabeyim eline emeğine sağlık yanlız mıknatıs neodyum olacak bilgisi olsun kullanacak Dostlarımın

yağmurcu

Kullanıcı
s.a.
emeğine sağlık ustam tam bende diyecektim.asiavcı ustamızın ısrar ve acil diye talep ettiği konuda mıknatıslıçıbuklardan bahs ediyo ustam yorum yapar derken ustam yazmış ama dedim yine hem katkım olur belki alacağım dualarla başka kapılar açılr niyeti ile katkıda bulunmak istedim.birde çıbuk sevdalıları olarak burdan asiavcı ustamızı tebrik etmek istıyom çünkü ustamız bizden birkaç adım önde çünkü ben ilk onun konusunda acil olarak bu mıknatıslı çıbuğu talep etmişti.teşekkürler asi ustam teşekkürler diğer usta ve kardeşlerim.ALLAHA EMANET OLUN

Warning

Kullanıcı
Yapılmış halide bu ustam.

hayırlı olsun paşam bi dene testini yap sonucunu bekliyorum inşaallah yanlız eklemek istediğim birşey daha var arka kısıma bir mazeme daha ekle kaya tuzu'da olsun himalaya tuzuda kuvars olarakta bildiğimiz çakmak taşını kullanabilirsin nedeni ise çakmak taşı kuvars'tır ;);)

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
hayırlı olsun paşam bi dene testini yap sonucunu bekliyorum inşaallah yanlız eklemek istediğim birşey daha var arka kısıma bir mazeme daha ekle kaya tuzu'da olsun himalaya tuzuda kuvars olarakta bildiğimiz çakmak taşını kullanabilirsin nedeni ise çakmak taşı kuvars'tır ;);)

Bende kuvars taşını düşünüyordum ustam hay Allah razı olsun. :)
Hafta sonu ürünleri bi temin edeyim, inşallah

bornovalı

USTA
Super Moderatör
S.A.
Herkese hayırlı cumalar. Bir arkaşımdan yardım alarak elimizden geldiğince tercüme etmeye çalıştık. İnşallah yardımcı oluruz.
3 kenz. (saklanmış hazine)
1. kuyunun doğusunda 1.5 metre
2. Tepenin üzerinde( kavanoz gibi), bir (rakam) bulacaksın. onu çıkar. Altında 50 cm uzağında, düz odada en uzakta taştan yapılı bir sandık.
3. Kuyuyu sağda bırak. Kıbleye bak. Tepenin üzerinden önüne bak. 1 taş. 50 cm uzunlukta 30 cm genişlikte. o taşın önünde 40 cm. kazacaksın. orada bir küp bulacaksın.
2.ci şık da bir cümle düşüklüğü varmış gibi algılanabilir ama ancak bu kadar çevirebildim.
sağlıcakla kalın
ALLAH'a emanet olun