Arazide oda mezarı ele veren bitki örtüsü | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Arazide oda mezarı ele veren bitki örtüsü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
eline sağlık üstad. güzel bir konu oldu. şimdi sen resmi diyorsan bize inanmak düşer. vebali boynuna çünkü. ben itimat ettim. sana da bu bilgiler için çok teşekkür ettim.

ayrıca bu çalışmanız da çok güzel. hiç işareti olmayan mezar da lahit de oda da mağara da mahzen de olur. ,
çok basit işaretlerden güzel sonuçlar gelen yer de olur.,
çok önemli işaretlerden hiçbir fayda göremeyen arkadaşlar dostları da duyduk gördük. nasibin bol olsun.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
gecen bende böyle bi yerde 2x2 bi boşluk aldım es geçtim şimdi beni gaza getirme:D
gaza gelme sevgili kardeşimde,arazi iyi okunmalı. doğal görünen yerler çok gizemler barındır.
bazıları bilinmesini istemez,arazi içinde ve çevresinde ,kalıcı kaybolmayan yerleri nirengi olarak alır. bazılarının bulguları çevresinde ,bir noktadan hareketle bulabileceği ölçüm içinde toprak seviyesinin bir miktar altında olabilir.
bazılarının bulgularıda zaman içinde kaybolmuştur. sağlıcakla.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
gaza gelme sevgili kardeşimde,arazi iyi okunmalı. doğal görünen yerler çok gizemler barındır.
bazıları bilinmesini istemez,arazi içinde ve çevresinde ,kalıcı kaybolmayan yerleri nirengi olarak alır. bazılarının bulguları çevresinde ,bir noktadan hareketle bulabileceği ölçüm içinde toprak seviyesinin bir miktar altında olabilir.
bazılarının bulgularıda zaman içinde kaybolmuştur. sağlıcakla.

ustam zebunun olayını tam olarak özetlemişsiniz :D

gecen bende böyle bi yerde 2x2 bi boşluk aldım es geçtim şimdi beni gaza getirme:D

üzerindeki dikili üçgen taşdan da uyanamadın. çubuklar her zaman yalan söylemez bazen de doğruyu söyler kanki :D

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ustam zebunun olayını tam olarak özetlemişsiniz :D

üzerindeki dikili üçgen taşdan da uyanamadın. çubuklar her zaman yalan söylemez bazen de doğruyu söyler kanki :D

yok yok o üçgen büyük piramiti diyosun sen orası değil hatta yarın o resimi ekleyeyim ustalarım ne diyecek türk piramitine bu benim bahsettiğim 2x2 boşluk yer altı şehrine yakın bölgede bir yer resmi yok olsa o yeri atardım dedimya pek sallamadım aslında ciddiye alamam gereken fazlası ile emaresi vardı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...