Ardiç Ağaci Kare Oyma (yalnizefenin Konusudur)

tuarec

Kullanıcı
ardıç agaçı mezar
meşe mezar agaçı
ardıçtaki çivi sökülmüş profesyoneller sökmüşse bir şey kalmışmı diye bakılabilir
ardıç agaçının 9 adım güneyi maden testine tabi tutulabilir
ardıç meşe agaçlarının birbirlerine ve dedeye göre konumları ara mesafeleri gösterir kroki eklenmeli
çevredeki çeşme ve su kaynakları araştırılmalı google eart görüntüleri ile konu desteklenmeli rasgele

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
ardıç agaçı mezar
meşe mezar agaçı
ardıçtaki çivi sökülmüş profesyoneller sökmüşse bir şey kalmışmı diye bakılabilir
ardıç agaçının 9 adım güneyi maden testine tabi tutulabilir
ardıç meşe agaçlarının birbirlerine ve dedeye göre konumları ara mesafeleri gösterir kroki eklenmeli
çevredeki çeşme ve su kaynakları araştırılmalı google eart görüntüleri ile konu desteklenmeli rasgele
Yorumun için Sağol ustam yarın akşam atacağım biraz daha resim var.

METİN

Kullanıcı
bu ardıç işinden sonuç alamassın
boşa emek boşa zaman kaybı
bu çerçeve şekli yakın dönem yapılmış
iyce inceleyecek olursanız oyalama işi olduğunu sizlerde anlarsınız
boşa emek kardeşim güzel zamanını boşa harcama

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
bu ardıç işinden sonuç alamassın
boşa emek boşa zaman kaybı
bu çerçeve şekli yakın dönem yapılmış
iyce inceleyecek olursanız oyalama işi olduğunu sizlerde anlarsınız
boşa emek kardeşim güzel zamanını boşa harcama
haklısın ustam bu kare oyma yakın dönem ama @ersan ustanın dediği gibi ordaki çiviyi almak için kesmişlerdir.diye aklıma geldi.yoksa hiçbir insan durduk yere böyle Kesmez ağaçta tam oymanin üstünde ve kuzeyde bir dal kesilmiş.onlar için aynı şeyi düşünmedim.evim buraya 1 km karşıda özellikle geceleri gelip güneş doğarken giderler gelen giden eksik olmaz çok göz onu bir yer.o gelenler makinaci galiba yoksa burda yabancı birinin gündüz fazla dolaşma ihtimali çok az.tam tepede bir yer ve tapulu arazi eğer birsey varsa izinli çalışmam zor olmaz.ha bişey varmı bilemem hepimizinki bi umut işte ustam.yorumun için Sağol...

Yanlızefe

Çırak
Kullanıcı
Bugün gittim dedemin mezarina okudum ufledim hediye birakmiş mi diye baktim 3 yerden değerli çekim aldım hayırlısı inş. Ersan ustası dediği gibi batı tarafta 25 adım da falan biri.telden girdiğim için foto atamiyorum.yakinda atarım.

ersan

Admin
Bugün gittim dedemin mezarina okudum ufledim hediye birakmiş mi diye baktim 3 yerden değerli çekim aldım hayırlısı inş. Ersan ustası dediği gibi batı tarafta 25 adım da falan biri.telden girdiğim için foto atamiyorum.yakinda atarım.
ustam sana yakin olsam bu yerin 5 dakikalik isi var cubuklar erseyi syyler is yapacak deyere deyer bir sey var mi deye ama bakilirsa burdaki ac en aza 500 senelik

DRAGON-34

Kullanıcı
arkadaşlar güzel yorumlar yapmışsınız ALLAH ilminizi artırsın lakin ben haala o kadar taşları ağaca nasıl çakmışlar ne amaçla çakmışlar anlamaya çalışıyorum ama hiç mesafe alamadım şu çakılların manasını açıklayın da bende bileyim ALLAH rızası için