Arkadaşımın Başına Gelen Önemli Bir Konu | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşımın Başına Gelen Önemli Bir Konu

Warning

Kullanıcı
Ustalarım, büyüklerim, küçüklerim herkese selamımı, muhabbetimi, sevgimi sunarım.

Arkadaşımın başına gelen durumu paylaşmak istedim değerli yorumlarınızı esirgemeyin

Geçtiğimiz hafta arkadaşım dostlarıyla bir yere gidiyorlar işaret makina ile derken yeri tespit edip işe başlıyorlar bu kardeşim bi ara kenara çekilip küçük lazımlığı görüyor ve tekrar işe koyuluyor neyse bir kısım ilerledikten sonra kapağa denk geliyor oradan sonra hiç bişey hatırlamadığını kendi kendine oynadığını ve kahkaha atmaya başladığını arkadaşları izah ediyor yanındakilerde bu duruma fazla dayanamayıp arkadaşımı alıp geri dönüyorlar ve sabah uyandığında olaydan etkilendiği için kendini hiç iyi hissetmediğini ifade etti ve bu durumun hala aradan 1 hafta 10 gün geçmesine rağmen durumun aynı olduğunu ve bazen hareklerinde konuşmasında anormallik olduğu hala devam edimesinin bilgisini verdi.

Benim bu konudaki görüşüm genellikle gece yapılan bir iş katiyyen güvenli değildir nedeni ise rahmetlik ninem şöyle buyurmuştur nasihatında :

Oğul akşam ezanından sonra yer mühürlenir diğer varlıkların vaktidir.
Sabah ezanından sonra akşam ezanına kadar bizlere ayrılan vakittir diye öğütlediğini hatırlarım (Allah c.c. Rahmet eylesin Makam-ı cennet olsun)

Şu durumda 2 olayla karşı karşıya geldiğini düşünüyorum biri anlıyacağımız gibi cin'ler birisi ise :

Eski tarihin insanların oldukça zeki oldukları ve taktiksel yapılarını düzenlemeleri mükemmeldi.

Zehir, zehirli gaz, uyuşturma,tuzak gibi durumların hala aktif olanları mevcuttur bu yüzen bir yere dokunduğu içinmi diyeyim yoksa herhangi bir gaz salımına denk geldimi diyeyim şaşırdım ama bu konuda her ikiside makbul olabilir diye düşünülebilir,
Öncelik o saat'in yer sahipleridir diye düşünüyorum.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
kısaca çarpılmış desek olur buda iki şekilde olur birincisi bir cinninin başına işemiş ikincisi tılsım var ama tılsım varsa diğerlerinide etkilemesi lazımdır tılm varsa malda vardır boş yere tılsım olmaz

Warning

Kullanıcı
kısaca çarpılmış desek olur buda iki şekilde olur birincisi bir cinninin başına işemiş ikincisi tılsım var ama tılsım varsa diğerlerinide etkilemesi lazımdır tılm varsa malda vardır boş yere tılsım olmaz

değerli yorumun için teşekkürler üstadım yazdıklarınıza katılıyorum onuda bir sorayım başka birinde farklılık varmıdır diye

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili warnink kardeşim, öncelikle yorumlarındaki güzel üslubundan dolayı seni takdir ettiğimi söylemek isterim.
ALLAH ım işlerin kalbin gibi güzel eylesin.
bizler, bu tür çalışmalarda hem zaman olarak hemde bu durumlara karşı yerin çevrilmesinin önemini yazdık.
bir şey olmaz düşüncesi böylesi durumları bazen doğurabilir. çünkü, onun bekçisi vardı. korumak adına engellemek için böyle bir hali başına getirdi. çok daha beterinide yapabilirdi. öyle bir durum meydana gelirki,yanındaki arkadaşını başka bir kimlikte görür ve saldırabilirsinde. en yakınınla bile akla hayale gelmeyen durumlara düşmek bu tür yerlerde kaçınılmazdır.
onun içinde bulunduğu durumu anlamaz sonra bana böyle yaptı diye ,etkilenen kişiye küserler. istemi dışında olduğunu bile bilmezler. içlerinde manen en zayıf olanı etkilerler ve işler kopar. şükürki sizinkiler olayı hafif atlatmış. sağlıcakla.

Warning

Kullanıcı
sevgili warnink kardeşim, öncelikle yorumlarındaki güzel üslubundan dolayı seni takdir ettiğimi söylemek isterim.
ALLAH ım işlerin kalbin gibi güzel eylesin.
bizler, bu tür çalışmalarda hem zaman olarak hemde bu durumlara karşı yerin çevrilmesinin önemini yazdık.
bir şey olmaz düşüncesi böylesi durumları bazen doğurabilir. çünkü, onun bekçisi vardı. korumak adına engellemek için böyle bir hali başına getirdi. çok daha beterinide yapabilirdi. öyle bir durum meydana gelirki,yanındaki arkadaşını başka bir kimlikte görür ve saldırabilirsinde. en yakınınla bile akla hayale gelmeyen durumlara düşmek bu tür yerlerde kaçınılmazdır.
onun içinde bulunduğu durumu anlamaz sonra bana böyle yaptı diye ,etkilenen kişiye küserler. istemi dışında olduğunu bile bilmezler. içlerinde manen en zayıf olanı etkilerler ve işler kopar. şükürki sizinkiler olayı hafif atlatmış. sağlıcakla.

Allah razı olsun ustam ayrıca takdirinize ve sevginize nail olabildiysem muhabbetli bir dost,kardeş olabildiysem ne mutlu bana ustam.

ikizceli ustam yorumunuz içinde çok teşekkür ediyorum herdaim öğreneceğim konular vardır öğrenip kendimi geliştirebilirsem ve insanlarımıza dostlarımızada faydalı olabilirsem büyük sevinç yaşarım ve tecrübemde olmuş olur inşaallah.

Tekrardan Allah razı olsun değerli yorumunuz için ustam

Warning

Kullanıcı

Ustam arkadaşıma ulaşıp bilgisini aldım sadece kendisinin etkilendiğini açıkladı bende doğal olarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim :)

saidzeyd

Kullanıcı
Ustalarım bu gibi işlere başlamadan önce abileriminde dediği gibi alanı manen çevreleyerek dört tarafa doğru Birer Ayet-el Kursi okursak ALLAH'ın izni ile bu varlıklar bize zarar veremezler.ALLAH bir şeyin olmasını dilemedikçe hiç bir şey olmaz ALLAH 'a emanet