Arkadaşımın Başına Gelen Önemli Bir Konu | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaşımın Başına Gelen Önemli Bir Konu

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
çalışmaya niyetlenilmiş bir yerde mutlaka çevirme yapılmalı.
sonra abdestli olmak,
çalışma süresinde ayetel kürsiyyü yü okumak,
kesinlikle küfürlü sözler sarf etmemek,
mümkünse bayram günlerini veya cuma gününü,
hiç olmazsa gündüz çalışma yapmak ta önemlidir.
resmi kazılarda güvenlik bi
rimleri olduğu için karşı çıkamazlar.

Meraklı35

Kullanıcı
Öncelikle geçmiş olsun ustam benim bildiğim ustalarda bilir geçmişte böyle değerli yerlere tılsım yaparlar yani cin çağırılır hırsızlara karşı ve tılsıma gelen cin hapisolur orayı sahiplenir önemli olanıda kazıya gidildiğinde eğer tespitde birşeyler varsa oraya abdestli gidilmesi ve bir kişide nas felak vs dualar okumasında fayda var. Eğer böyle yerlerde umumi ihtiyacını görcekse besmele çekilmesinde fayda var tükürürken bile ordaki cine denk gelebilir Allah korusun Allaha emane ol saygılar

DeLiCebey

Vip Üye
Arkadaşlar şöyle birsey söyleyebilirim , bir malın üzerinden 12 yıl geçerse o malı sahiplenirler , taaa ki gercek sahibi veya nasiplisi gelip alana kadar , yani nasiplisi yada gercek sahibi gidip alabilir hic birsey olmaz ama bir baskası gittigi zaman alamaz o malı.. sorun soruşturun.

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Öncelikle geçmiş olsun,Eğer 1 musallat söz konusu ise önce vücutta bu enejiyi açığa çıkarmak gerekir bunuda omuzlarımızın hemen ordaki kürek kemiklerimizin alt ortasından omurilikle kürek kemiğinin arasından baş parmağımızı bu noktaya koyup kaldırmadan ellerimiz açık şekilde parmaklarımız C yapacak yani şehadet parmağımızla birlikte diğer parmaklarımızda aşağı doğru oradan baş parmağı kaldırmadan ve kaydırmadan sağ el sağa doğru sol el sola doğru 3kez tekrarlayıp baş pamak yerinde diğer parmaklarımızla o bölgedeki enerjiyi tutup 3 veya 4 adım geriye dogru gittiğimizde musallatlı şahısda serbest durduğu yerde duramayıp geri geri geliyosa enerjiyi yakalamışsın ve Ya Tövbe_i SAYİK en güzelidir okuyacak ve tevbe edecek,Allah (cc) Yardım etsin