arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

İRON

Kullanıcı
s.a beyler görmüş olduğunuz sıradan bir kaya ama içinde baya bi mana barındıran bir yer.bakalım kaç kişi doğru tahminde bulnur.çok dikkatlice bakmanızı istiyorum.sizi sınamak için yapmıyorum sakın o şekilde anlamayın sadece göz aşinalığını tekrardan gözden geçirmek.saygılar..

8610bbb.jpg

701ffff.jpg

9066hhhh.jpg

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: arkadaşlar burdan ne görebiliriz....

DAHA NET VE DAHA BOL RESİM İSTERİZ.

tamam kendin fakir babasın ama elin titremesin bari resimler zengin olsun mübarek usta :D .

görebildiklerim doğruysa darıca hayvanat bahcesi gibi bi yer bura. ne arasan o yaratık var. :D

Son düzenleme:

İRON

Kullanıcı

DAHA NET VE DAHA BOL RESİM İSTERİZ.

tamam kendin fakir babasın ama elin titremesin bari resimler zengin olsun mübarek usta :D .

görebildiklerim doğruysa darıca hayvanat bahcesi gibi bi yer bura. ne arasan o yaratık var. :D

mubarek o hayvanın ismi neymiş acaba??:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

8610bbb.jpg

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

mubarek o hayvanın ismi neymiş acaba??:D

ben senin çözünürlüğü düşük pikseli zayıf alanı net ama uzaktan gören tek foton ile ancak bunları gördüm. 2 dakikada ve hiçbir program kullanmadan çıplak göz ile.

şimdi ben senin istediğini yaptım sıramı savdım. sende benim istediğimi yap fakir baba ustamız. :)

dahasını da yeni resimlerden sonra bulayım. nedense domuz ve kuş yok burda onu daha küçük yaptılar sanırım. net resim verde onu da görelim.

6098fkr.jpg

ASİAVCI

Kullanıcı

KAYALARDA BU HAYVAN BETİMLEMELERİ HARİÇ ALTTAKİ KANAL İLGİNÇ GELDİ
YILDIZ KOYDUĞUM YER ARAŞTIRILMALIDIR DİĞER KAYA YÜZEYLERİNDE İŞÇİLİK GÖRÜNMÜYOR

8610bbdid.jpg

star21

Kullanıcı

Bu sekilde ne istesen onu görürsün buradan birton sekil cikar tabi hayal gucun kuvvetli ise :)

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Bu sekilde ne istesen onu görürsün buradan birton sekil cikar tabi hayal gucun kuvvetli ise :)

usta şimdilik en büyük ve en kuvvetli hayal gücü bende gözüküyor. (alkış) bakalım benden daha iyi bir taş falcısı çıkacakmı? bende artık taş falı konusunda iddialıyım. :) fakir kardeş daha net resim verirsedaha çoklarını da falda görecem. :)

cantar

Vip Üye

1338watermark1php.png

hayal gücüm bana burada bir asker bir komutan mezarı var diyor yerleşim yeri diye belirtilen taş kaya parçalarıda bana açılan mezar haline getirilen yerin pek fazla uzakta olmadığını ahanda şurda diyor kaplumbağanın altında kuş var ölü kuş arkadaşımız sormuş kuş la domuzu göremedim demiş kuşu ben gördüm metinimin kuşu o aynı bu kuşa benziyor....koptum
epey deforme olmasına rağmen yer güzel ama nasip midir kısmet midir arkadaşım için bilmem her şey kaplumbağanın altında kaplumbağanın altındaki düz taş sanki yağmur suyu bir alana girmesin diye niye oraya yapılmışda başka yere yapılmamış benzeri veya eşi....

bir insan suratı yılan kabartmaları ölü kuş aslan kaplumbağa sağ tarafta aslanın alında harfler var surat üzerindeki yılan kabartmasıda girişi işaret ediyor sanırım...
Aslanın altındaki kayada değişik figürler var güzel kaliteli fotograflar olursa falcılık ve yorumlama şansı daha güzel olur sanırım...

Son düzenleme:

cantar

Vip Üye

4319watermark1aaphp.png

yaşlılık hoş görün fotografın üzerinde tahrifat yapmıştım eklemeyi unuttum...