Arkadaslar hepinize merhabalar iyi aksamlar dilerim | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Arkadaslar hepinize merhabalar iyi aksamlar dilerim

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
oymaların hemen altı mezar girişleri olmalı. oymaların oldugu kayanın kendisinde mezarlar. merdiven olan kayada sarı ile boyamışsın ya, hemen altı açılmış zaten.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Orda bir balık gördüm sanki balığın bulundugu kayaya sırtınızı verince önde dere olmalı sulu veya kuru bu derenin ust bolgesinde dere catallasiyormu bi bolgeye hakimseniz cevaba göre devam edecegim

kafkasya

Kullanıcı
Orda bir balık gördüm sanki balığın bulundugu kayaya sırtınızı verince önde dere olmalı sulu veya kuru bu derenin ust bolgesinde dere catallasiyormu bi bolgeye hakimseniz cevaba göre devam edecegim
Sanki ordaymis gibi anlattin gercektende oyle karsisinda dere ve kayalikli yer var

TRUVA

Admin
Resimde işaret ettiğim noktadan bayan mezarına giriş ve sol tarafta ifade ettiğim yerde malzeme olacak incele detayları paylaş

Ekli dosyalar

• IMG-20240106-WA0021.jpg
    IMG-20240106-WA0021.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 17

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Sanki ordaymis gibi anlattin gercektende oyle karsisinda dere ve kayalikli yer var
Ben size kayalık tan bahsetmiyorum yazdıklarımızı iyi okuyun ona göre cevap verin derenin ust bolgesini sordum ustte dere catellasiyormu diye

kafkasya

Kullanıcı
Resimde işaret ettiğim noktadan bayan mezarına giriş ve sol tarafta ifade ettiğim yerde malzeme olacak incele detayları paylaş
Usta sol tarafta okla gosterdigin tarafta tam metresini bilmiyorum oraya gittigimde oranin goruntusunude atarim otarafta bol tasli ufak tepe var st 3000 alan taramam var heryerden kalple o tasliga goturuyor

kafkasya

Kullanıcı
Ustam tek keliyme harikasin cok tesekkurederim onunde saygiyla egiliyorum keske gelme imkanin olsa

kafkasya

Kullanıcı
Ustam bisey sorucam girisi gosterdigin ust tarafta iki tane yuvarlak içine âldigin yer nedir kontrol ediyimmi

Moderatör tarafında düzenlendi: