Asiavci Ustamız Ameliyat Olmuş

osi

Kullanıcı
bu sıteyı seçerken yanılmadığımı bırkez daha anladım güzel bır arkadaşlık var her nekadar herkez bır bırını tanımasada burda güzel anlar paylaşırken bu sekılde dostluk gerektıren sağlık konularını paylaşılması kadar güzel bır sey yok ustaya gecmıs olsun der sıte yonetıcılerının ve sıte sakınlerının mübarek ramazan ayını kutlarım

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Allah acil şifalar versin valla hiç haberimiz olmadı ya 8 gün olmuş birde. Ne yaparsın Dünya hali sağlıkta, hastalıkta, sevinçte, hüzünde insanlara Allah C.C kötüsünden saklasın. İnşallah tez zamanda iyileşip hem forumdaki hem gönlümüzdeki yerini alır

ASİAVCI

Kullanıcı
ALLAH hepinizden razı olsun 47 sene besleyip büyütütğüm bir gün doldururum ümidiyle beklediğim safra kesemi aldırdım :) artık dolacak bir kesemde yok :) :)
sağlık ve sıhatım şukur cok iyi arayan güzel temennilerde bulunan tüm arkadaşlarıma canı göülden teşekkürlerimi iletiyorum ALLAH sizlerden razı olsun selametle

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
mübarek, insan abisine haber vermezmi kardeşim. site ve aliveli kardeşim olmasa ,kulağının dibindeyken haberimiz olmayacak.
iyi olman üzüntümüzü hafifletti.
azimlisin inşaallah kısa zamanda yine enerjili günlerine dönersin.
ninemden kalma ,ağzı bağcıklı olandan ben sana bir tane veriririm.
tekrar geçmiş olsun temennilerimle sevgiler.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
ALLAH hepinizden razı olsun 47 sene besleyip büyütütğüm bir gün doldururum ümidiyle beklediğim safra kesemi aldırdım :) artık dolacak bir kesemde yok :) :)
sağlık ve sıhatım şukur cok iyi arayan güzel temennilerde bulunan tüm arkadaşlarıma canı göülden teşekkürlerimi iletiyorum ALLAH sizlerden razı olsun selametle

Bununla geçmiş olsun asiavcı ustam Allah başka dert vermesin. sağlığın sıhhatinin iyi olmasına sevindim